Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung S5230 czy LG KM900 Arena

kicha22 07 Jun 2009 01:07 1624 5
    kicha22
    Level 10  
    Tak jak w temacie mam dylemat jaki telefonik wybrać. Zależy mi na małym i w miare cienkim telefonie. aby posiadał ekran dotykowy dosyć duży, bateria trzymająca dobrze gdyż dużo rozmawiam i często wysyłam sms'y (no i od czasu do czasu zabawa telefonem), WiFi. Waham sie miedzy tymi dwoma bo w dużej mierze spełniają moje wymagania chociaż nie ukrywam, że przydałby się jakiś system co by można jeszcze bardziej ingerować w ustawienia i sam telefon. Może ktoś z was miał doczynienia z wyżej wymienionymi modelami i może się podzielić swoimi spostrzeżeniami, albo macie jakieś inne ciekawe typy ?
    Full Gsm
    Level 22  
    Dobre kombajny multimedialne to HTC masz system win mobile, wifi, gps i dotyk w większości klawiaturkę ;).
    Co do trzymania baterii czym więcej w środku i większy ekran, tym słabiej to się spisuje w zwykłym użytkowaniu.
    Pozdr.
    kicha22
    Level 10  
    HTC widziałem i jeden mi przypadł do guztu ale ma strasznie słabą baterie ,a reszta za droga jest. Więc wybór nadal jest między Samsungiem , a LG. Podoba mi się LG ,ale nie wiem jak tam jest z baterią ,a potrzebuje w miare mocnej bo dużo rozmawiam.
    mireek55
    Level 12  
    Stawiał bym na arene bateria około 3 dni ale to moje zdanie ..
    luki880
    Level 12  
    ja stawiam na samsunga bateria trzyma 4-5 dni
    kicha22
    Level 10  
    I właśnie wybór jednak padł na Avile. Mimo tego iż Arena mi się bardzo spodobała to na innym forum się dowiedziałem, że raczej jak się często dzwoni to batka nie wytrzyma długo. Dziękuje wszystkim za rady