Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek+alarm VW Bora

brauerman 07 Cze 2009 14:18 4417 5
  • #1 07 Cze 2009 14:18
    brauerman
    Poziom 2  

Witam, mam VW Borę z 99r. W aucie jest alarm i centralny zamek, ale to i to nie działa. Są odłączone, ponieważ pilot i oryginalny kluczyk zostały zgubione przez poprzedniego właściciela, pozostał mi zapasowy klucz bez pilota. teraz chciałbym dorobić klucz oraz pilota, ale nie bardzo wiem, czy jest możliwość dokupienia takiego pilota (i gdzie), a co za tym idzie uruchomienia centralnego i alarmu. Alarm jaki jest w aucie to Alcatraz AC 300 HC New oraz moduł komfortu 1 CO 962 258 J. Zależy mi na tym by wszystko działało jak należy. Podpowiedzcie proszę, co powinienem zrobić w takim wypadku? Jak uruchomić z.centralny a jak alarm? Gdzie mogę dokupić ew. pilot z grotem? Czy i jak można go zesterować z centralnym i alarmem? Z góry dziekuję za odpowiedzi!

0 5
  • #2 07 Cze 2009 14:40
    AGATUCHA
    Poziom 16  

Ja bym kupił alarm albo centralny z pilotem jak orginalny kluczyk i po problemie prosto i tanio, a jak bym chciał orginał to poszedł bym do serwisu po nowy pozdrawiam.

0
  • #3 07 Cze 2009 16:46
    przemyslawparyz
    Poziom 1  

miałem taki alarm w aucie pracował bez problemu ,pytałem w serwisie o nowy pilot i okazało się że są nie dostępne, mam ewentualnie nowy który został po samochodzie ojca.Obstawiam że alarm ma odcięte zasilanie z powodu braku pilota,nowy pilot+zasilanie+wkodowanie pilota i powinno zagrać,POZDRAWIAM

Dodano po 2 [minuty]:

pytanie czy centralny działa z kluczyka

0
  • #4 07 Cze 2009 20:00
    brauerman
    Poziom 2  

przemyslawparyz napisał:
    miałem taki alarm w aucie pracował bez problemu ,pytałem w serwisie o nowy pilot i okazało się że są nie dostępne, mam ewentualnie nowy który został po samochodzie ojca.Obstawiam że alarm ma odcięte zasilanie z powodu braku pilota,nowy pilot+zasilanie+wkodowanie pilota i powinno zagrać,POZDRAWIAM

pytanie czy centralny działa z kluczyka

Centralny jest sprawny napewno i działał z kluczyka, ale też jest odlączone zasilanie, wiec teraz nie dziala nic.
    Pytanie jak uruchomić cetralny zamek? no bo do alarmu jak sądzę, potrzebuję odpowiedniego pilota i wkodowania go zapewne VAGiem..?

0
  • #5 07 Cze 2009 20:09
    adamo396
    Poziom 15  

Witam.centralny możesz kupić około 50 złotych i godzina roboty żeby działał,ale z alarmem drożej

0
  • #6 07 Cze 2009 23:36
    brauerman
    Poziom 2  

adamo396 napisał:
    Witam.centralny możesz kupić około 50 złotych i godzina roboty żeby działał,ale z alarmem drożej

Oczywiście Kolego, że moge kupić i nowy centralny i nowy alarm, ale ja to już w aucie mam zamontowane, tylko problem jest i pytanie, w jaki sposób to uruchomić tj. jak "wystartować" centralny i czy ewentualnie dokupić pilot do alarmu? czy w ogóle jest to realne i w miarę opłacalne?
    Mimo to dziękuje za radę i pozdrawiam.

0