Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Word, PowerPoint. Brak poprawnego wyświetlania wzorów

07 Cze 2009 15:51 3908 4
  • Poziom 11  
    Witam,
    Mam następujący problem z którym walczę już jakiś czas i nic z tego nie wychodzi. Mianowicie wzory w dokumencie WORD oraz PowerPoint wyświetlane u mnie są tak :

a powinny być wyświetlane tak:

Na innym komputerze na tej samej instalacji office'a wszystko gra. Pokusiłem się nawet i zainstalowałem Office 2007. Niestety dalej to samo. Może ktoś z Was tak miał i poradzi mi co zrobić?

Pozdrawiam

DamianBlue
  • Poziom 11  
    Nikt nie pomoże ?
  • Moderator Programowanie
    DamianBlue napisał:
    Nikt nie pomoże ?

Bo to bardzo nietypowy problem. Sprawdź w Wordzie przez wstaw symbol czcionkę "Cambria math"
    Jeśli jej nie ma, to podstaw z innego komputera.

Możesz spróbować instalację z funkcją "napraw" i w zaawansowanych opcjach zaptaszkuj Edytor Równań lub Microsoft Equation z opcją "Uruchamiaj z komputera"

I nic innego do głowy mi nie przychodzi...
  • Poziom 40  
    Jakie masz ustawienia (po wybraniu edytora wzorów) w menu styl - dostosuj... ?
    Tu są moje standardowe:
  • Poziom 11  
    Witam dzięki za zainteresowanie. Robiłem wszystko co się da, żeby to naprawić. Najfajniejsze było, że mogłem normalnie wstawiać wzory i działały.
    Kolega pomógł mi rozwiązać problem, mam nadzieję że innym się przyda to rozwiązanie problemu.. Mianowicie musiałem podmienić w trybie awaryjnym katalog fonts(na jakiś inny działający) z windowsa. Po podmianie wszystko wróciło do normy. Po prostu posypały mi się czcionki.

Pozdrawiam,
    DamianBlue