Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet w LCD Samsung LE32B650 - widżet (widget)

boogeyman199 07 Cze 2009 20:00 27932 15
  • #1 07 Cze 2009 20:00
    boogeyman199
    Poziom 8  

Mam TV Samsung (LE32B650) z obsługą internetu, aktualnie mogę korzystać z youtuba i jakiejś prognozy pogody no i mam takie pytanie czy w/w widgety można dodawać własnoręcznie, jeśli tak to jak je wyszukać? czy po prostu Samsung narzuca z góry co mam oglądać?

0 15
  • #3 09 Cze 2009 10:23
    artaa
    Poziom 43  

boogeyman199 napisał:
    Mam TV Samsung (LE32B650) z obsługą internetu, aktualnie mogę korzystać z youtuba i jakiejś prognozy pogody no i mam takie pytanie czy w/w widgety można dodawać własnoręcznie, jeśli tak to jak je wyszukać? czy po prostu Samsung narzuca z góry co mam oglądać?

ten sam problem mam 40b650 i trochę mała funkcjonalnośc tego jest, ciekawe jak się to rozwinie. Philips w serii 8 i 9 lepiej to rozwiązał

0
  • #4 15 Cze 2009 20:12
    pmnet
    Poziom 17  

Niestety na obecną chwile w Polsce widget-y dostępne to Youtub i pogoda.

0
  • #5 15 Cze 2009 22:17
    artaa
    Poziom 43  

dokładnie i na dodatek ci z infolinii nie potrafili mi wytłumaczyć czemu nie mogę wgrać jak w UK Yahoo .
    Nie bo nie, zresztą jak zainstalować content-ów też nie potrafili odpowiedzieć, dopiero tu koledzy pomogli że trzeba pobrać te z UK

0
  • #6 19 Cze 2009 07:59
    k_czka
    Poziom 9  

kolego jak pobrać z uk tzn skad... moze jakies linki - jak to zrobic??? z gory dzieki...

0
  • #7 19 Cze 2009 09:11
    artaa
    Poziom 43  

Tego się nie pobiera samemu - jak przełaczysz TV na kraj UK to powinien ci pobrać zamiast Youtube Yahoo.

Możesz odpisać w temacie o contentach ile masz na nie ramu?

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1344113.html

a i dla ułatwienia miesca do pobierania contentów dla serii B czyli v. 2009
    http://www.samsung.com/uk/consumer/learningresources/media2.0/library_download.html

oraz

http://www.pavv.co.kr/library_tv/ContentLibrary_download_all.asp?categoryNum=0&SMSESSION=NO

0
  • #8 19 Cze 2009 12:33
    Glas
    Poziom 10  

o dzieki potrzebowalem tego

0
  • #9 19 Cze 2009 13:44
    artaa
    Poziom 43  

w ramach podziękowania podaj ile masz ramu na contenty :D

0
  • #10 03 Lis 2009 20:28
    Szymon Tarnowski
    Poziom 27  

Procedura "produkcji"w widget'ów je tak skonstruowana że po przejściu przez wszystkie etapy testów przedstawia się widget firmie yahoo, oni robią własne testy i jeśli wszystko jest ok mogą upublicznić go dla innych. Jedyne źródło instalowania widget'ów to serwery firmy yahoo. Nawet jeśli chce się samemu przetestować swój własny widget w trybie developerskim to też trzeba go przesłać przez serwery yahoo. Nie ma oficjalnie metody na "wgrywanie" sobie widget'ów, przy każdym uruchamianiu telewizor testuje czy dany widget jest w sieci a jeśli został "zdjęty" to telewizor go usunie.

0
  • #11 05 Wrz 2010 20:32
    adiksik
    Poziom 9  

mam pytanko. Mam samsunga LE32C550. Jak włączyć przegladanie internetu. podłączam lan i wykrywa ale nie wiem jak włączyć samą opcję przeglądania??

0
  • #12 15 Wrz 2010 20:12
    mic1986
    Poziom 9  

adiksik - nie da sie przegladac internetu jak na komputerze. na tv sciagasz tzw widgety, czyli programy odpowiedzialne za wyswietlanie np. informacji z gazeta.pl czy tez filmow z youtube badz tez zalogowanie sie do facebooka.

0
  • #13 28 Wrz 2010 08:31
    misiakrp
    Poziom 9  

mic1986 napisał:
    adiksik - nie da sie przegladac internetu jak na komputerze. na tv sciagasz tzw widgety, czyli programy odpowiedzialne za wyswietlanie np. informacji z gazeta.pl czy tez filmow z youtube badz tez zalogowanie sie do facebooka.

kolega jest w błędzie da się (na pewno na serii B)bo sam tak korzystam :)
    brak na tą chwile tylko obslugi java
    ale ogolnie śmiga co więcej mozna podpiąć klawiature i myszkę :)
    a widgety mozna też samemu wgrywać o ile sie je ma albo samemu napisało :)

polecam ten wątek

Link

0
  • #14 02 Paź 2010 11:50
    adiksik
    Poziom 9  

No dobrze to jak zatem włączyć(wejść w opcję) przeglądanie filmów YOUTUBE??

0
  • #15 04 Paź 2010 18:03
    wodniak1
    Poziom 1  

Są szanse na stworzenie widgetu pozwalającego na połączenie z sopcast albo ze stronami nadającymi mecze na żywo za pośrednictwem np justin.tv ???

1
  • #16 05 Paź 2010 21:20
    adiksik
    Poziom 9  

Proszę o opis jak uruchomić co kolwiek na telewizorze z internetu. np. YOUTUBE

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo