Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony TA 535 - uszkodzony jeden kanał.

07 Cze 2009 22:40 6324 12
  • Poziom 10  
    Witam :

Jest to Sony Ta-535, w moim kiedyś przez nieuwagę podczas słuchania muzyki jedno wyjście zrobiło spięcie i od tego czasu nici..
    rozkręciłem go i w środku spalił się taki hmm "załącznik" który "pykał" po włączeniu skręciłem drucikiem na krótko i jeden kanał działa ale bez tego "spowalniacza"
    Dałem do 2 elektroników i każdy powiedział że naprawa za droga nie ma zamienników trzeba sprowadzać, dlatego szukam innego na części lub kogo kto ma dojście do części od tego modelu...

Sory za mało specjalistyczny język, nie jestem elektronikiem :)

Liczę na Wasza pomoc koledzy, może jest ktoś z okolic Bydgoszczy kto zna się i by chciał do niego zajrzeć?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Czyli najłatwiej dorwać inny w którym te układy są sprawne? Ale pewnie małe prawdopodobieństwo że będzie działał akurat ten który mi padł..
  • Poziom 10  
    Ponad 2 lata leżał na poddaszu... nie zauważyłem że na tyle napisali mi co tam jest uszkodzone...

jest to : SI-1340H

Zaraz zorbie zdjęci i wstawię środka

• Poziom 22  
    Widać tam na pewno wybrzuszone niektóre elektrolity
  • Poziom 10  
    A możecie mi powiedzieć czy ta cześć wygląda tak jak na tym zdjęciu? :

http://www.postimage.org/aV1aanvi.jpg

Bo nie wiem czy dobrze mi się zdaje ale chyba jest możliwość sprowadzenia tej części
  • Poziom 10  
    O j aa to więcej niż cały ten sprzęt warty... chodzi o to że ta cześć taka droga czy przewiezienie jej do nas takie kosztowne..?
  • Poziom 10  
    Dear Piotr,

Please go directly to vendor Search Electronics since we have a minimum order of $500.00

Walsnie dostałem od nich odpowiedź.

Panie Piotrze rozumiem to wszystko tylko ... kto i za ile jest w stanie wykonać mi taki układ? Albo inaczej projekt by mi wystarczył mam kuzyna który studiuje "elektronikę" ;) Ale to też pewnie kosztowne... i kwestia czy dali byśmy radę poskłada to wszystko. Jestem Ciekawy jak to odbiło by się na Sony'm. Jestem zielony w tych sprawach.