Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia 6300, jak zrobić z niej nawigacje satelitarną?

08 Cze 2009 19:35 7360 7
  • Poziom 9  
    Czy jest możliwe wgranie aplikacji umożliwiającej obsługę map do nawigacji satelitarnej? Czy można zrobić z niej nawigację GPS, nie powodując uszkodzenia telefonu, nie tracąc jej podstawowych funkcji?
    Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie?
  • Moderator - GSM
    Nie warto - licząc kosztu zakupu odbiornika GPS oraz oprogramowania.Jeszcze jedno -co za przyjemnośc oglądać nawigacje na takim małym ekranie.
  • Poziom 9  
    Liczyłem na to że koszt nie będzie przekraczał 150zł, za przerobienie na nawigację. To aksesorię użyje może dwa lub trzy razy w roku więc nie chciałem inwestować dużych pieniędzy. A co do wyświetlacza to miałem nadzieję że wraz z poleceniami głosowymi to jego wielkość będzie wystarczająca. Bo przecież lepiej oglądać to co się dzieje na drodze niż wpatrywać się w ekran nawigacji. Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje jak tanio zrobić nawigację, to liczę na podpowiedzi.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Co Ty wogóle chcialeś wgrać do niej Garmina, Tomtoma ??
    W ogole to niewiem czy można mieć na ten telefon nawigacje?
    Chyba że jakąś aplikacje w Javie
  • Poziom 38  
    Są nawigacje na symbiana, windows mobile i androida. Nokia 6300 nie posiada odpowiedniego oprogramowania. Nokia 6300i za to ma wbudowaną aplikację Nokia Maps i można jej używać jako nawigacji, ale nie wydaje mi się żeby dało się wgrać soft z 6300i do 6300.
  • Poziom 39  
    za niecałe 200 zł można juz kupić nawigację - czy jest sens inwestować w program i antenę do 6300 ???
  • Poziom 23  
    Da się wgrać nawigacje (aplikacje java) tylko czy będziesz chciał z niej korzystać nie jest to navi jak urządzenie, do tego stworzone jest to navi bardziej do spacerowania ... wiec daruj sobie i kup nawigacje , bo w myśl zasady co jest do wszystkiego jest do niczego ... Ale wybór należy do Ciebie .
    P.S. koszt usługi u mnie na kazdy telefon z java 100 :).
  • Poziom 10  
    możesz wgrać TargeoMobi mapy planowanie tras itp