Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

chrysler stratus '98 alarm Rockwell prośba o wsad do pamięci

cardiag 08 Jun 2009 20:57 5068 9
Altium Designer Computer Controls
    cardiag
    Level 30  
    Witam,
    Po wymianie akumulatora wyczyściła się pamięc 24c01 w module alarmu-immo Rockwell. Może ktoś poratuje zawartością z tej centralki i pilota - najlepiej zsynchronizowaną.
    W Alarmie 24c01
    w pilocie x24c00
    Auto oczywiście nie pali :)
  • Altium Designer Computer Controls
  • Helpful post
    tocka
    Level 24  
    Proponuję zmienić wsad w motce w BSi i zamontować nowy alarm :)

Jak by ci nikt nie pomógł to pisz na priv.
    cardiag
    Level 30  
    i co.. nikt?
  • Altium Designer Computer Controls
    tocka
    Level 24  
    wiesz z takimi rzeczami problem :D

pełną info ( łącznie z fotkami gdzie co i jak) mogę ci podać za odpowiednią cenę.
    wess122
    Level 12  
    A w serwisie pytałeś bo oni powinni pomóc.
    Mariusz512
    Level 1  
    mam podobny problem.
    prosze o pomoc jak uruchomic auto
    accer
    Level 1  
    Witam

Ja również mogę stać się osobą dotknięta problemem z fabrycznym immo w Stratusie. Kupiłem niedawno Chryslera Stratusa LE 2.0 '98. Dostałem do niego jednego mocno sfatygowanego pilota w którym oryginalna jest jedynie płytka drukowana, owinięta w folię i wpakowana w plastikową obudowę od innego pilota tak że widać mikrostyki. Z tego co się zorientowałem w aucie jest immo rockwell.

Czy jeżeli dokupię pilota od innego stratusa bądź neona z taką samą płytką drukowaną będzie możliwość zaprogramowania tego pilota do mojego auta?

Czy jest na forum ktoś z okolic Wołomina, Warszawy kto mógłby się tego podjąć za rozsądna cenę?

Zależy mi na tym aby posiadać 2 piloty, chciałbym uniknąć rozbrajania i odłączania tego immo, jednak jeżeli nie będzie innej możliwości takie rozwiązanie tez wchodzi w grę, będę wtedy zainteresowany montażem innego zabezpieczenia.

Proszę o kontakt osobę która będzie w stanie rozwiązać mój problem na 100%.
    Zależy mi na czasie gdyż stan jedynego pilota którego posiadam nie rokuje dobrze, a jak on mi padnie to nie uruchomię auta.

Z góry dziękuję za pomoc.
    michal528
    Level 1  
    Witam mam ten sam problem niestety nie moge uruchomić auta. posiadam taki sam pilot i centralke. prosze o pomoc jeśli ktoś wie co z tym zrobić. Byłem u magika od pilotów i kazał szukać drugiego pilota, może ma ktoś na zbyciu?? chętnie odkupie.