Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP Photosmart C5180 - informuje o karcie w czytniku

F1X 08 Jun 2009 21:11 1731 1
    F1X
    Level 20  
    Problem jest następujący:

Drukarka przy włączaniu pokazuje na wyświetlaczu pasek ładowania. Po chwili na wyświetlaczu pokazują się kolorowe pionowe paski. Jest ich 8. Zapala się dioda informująca, że w czytniku jest karta pamięci (kary nie ma włożonej). Na tym się kończy. Nie działa żaden przycisk na drukarce. Nie możliwe jest wyłączenie za pomocą przycisku POWER. Drukowanie jednak jest możliwe z poziomu komputera, jednak skanowanie już nie.

Odinstalowałem i zainstalowałem na nowo pełne oprogramowanie do drukarki dostępne na polskiej witrynie HP z nadzieją, że może podczas instalacji jest updatowany lub resetowany firmware drukarki. Niestety reinstalacja nic nie pomogła. Wyciągnięcie zasilania i pozostawienie na 3 godziny również nie pomogło. Wyjmowanie wtyczki zasilania z trzymanym POWER-em i wkładanie również nie pomogło.

Nie były dokonywane żadne zmiany ani jeśli chodzi o software ani hardware komputera przed wystąpieniem usterki.

Czekam na porady co można zrobić aby przywrócić stan idealny.
    F1X
    Level 20  
    Drukarkę oddałem na gwarancje. Załatwili w 2 dni. Powiedzieli że elektronika padła. Puki o śmiga.

Zobaczymy co będzie jak się tusz skończy.

Temat zamykam.