Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Yamaha rx-v461 [pilot-jak sterować innymi urządzeniami]

08 Jun 2009 21:28 2289 4
  • Level 10  
    Witam wszystkich.Mam pytanie.Posiadam ampl YAMAHA RX-V461.Chciałbym pilotem od tego ampl sterować innymi urządzeniami takimi jak dvd panasonica lub nagrywarką LG.Podobno pilota można programować kodami różnych firm.Takie kody są właśnie podane w instrukcji.Robiąc wszystko tak jak w instrukcji wyskakuje na wyświetlaczu napis ;remotesetup NG, i nic się nie dzieje.Wpisywałem pare różnych kodów na każde urządzenie wyżej podane i nic.Jakiś czas temu miałem cd technicsa i to samo nic nie reagował.Co to może być ?
    Kody są raczej aktualne . Może ktoś spotkał się z takim problemem.Proszę o pomoc i pozdrawiam.
  • Level 23  
    A robisz to zgodnie z instrukcją oryginalną, czy z polskim tłumaczeniem?
    Jeśli to drugie - to pewnie Ci się nie uda, bo jest tam coś sknocone - nie pamiętam co, musiałbym zajrzeć. Dlatego proponuję postępować wg oryginalnej instrukcji - english się kłania. Miałem ten sam problem. Jeśli sobie nie poradzisz to daj znać - odkopię papiery i sprawdzę.
  • Level 10  
    Mam instrukcję na CD już przetłumaczoną , była w zestawie.Może te kody są coś nie tak ,no ale jest ich podanych pare do każdego urządzenia i myślę ,że jakiś powinien zadziałać.Albo z tą instrukcją jest coś nie tak .Powpisuję kody jeszcze raz ,sprawdzę czy coś się robi i jutro dam znać ale myślę,że będzie tak samo czyli nie zadziała żaden z nich
  • Level 10  
    Witam ponownie.Tak jak mówiłem nic nie dało się zrobić.Ja nie posiadam oryginalnej instrukcji tylko na cd tłumaczoną.Bardzo proszę o pomoc.Może dałbyś radę poszukać co tam jest nie tak ? Byłbym bardzo wdzięczny.
  • Level 11  
    Witam.
    Mógłbym Cię prosić o udostępnienie lub podesłanie tej instrukcji ?