Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Yamaha rx-v461 [pilot-jak sterować innymi urządzeniami]

RAFAEL 08 Jun 2009 21:28 2379 4
    RAFAEL
    Level 10  
    Witam wszystkich.Mam pytanie.Posiadam ampl YAMAHA RX-V461.Chciałbym pilotem od tego ampl sterować innymi urządzeniami takimi jak dvd panasonica lub nagrywarką LG.Podobno pilota można programować kodami różnych firm.Takie kody są właśnie podane w instrukcji.Robiąc wszystko tak jak w instrukcji wyskakuje na wyświetlaczu napis ;remotesetup NG, i nic się nie dzieje.Wpisywałem pare różnych kodów na każde urządzenie wyżej podane i nic.Jakiś czas temu miałem cd technicsa i to samo nic nie reagował.Co to może być ?
    Kody są raczej aktualne . Może ktoś spotkał się z takim problemem.Proszę o pomoc i pozdrawiam.
    redart
    Level 23  
    A robisz to zgodnie z instrukcją oryginalną, czy z polskim tłumaczeniem?
    Jeśli to drugie - to pewnie Ci się nie uda, bo jest tam coś sknocone - nie pamiętam co, musiałbym zajrzeć. Dlatego proponuję postępować wg oryginalnej instrukcji - english się kłania. Miałem ten sam problem. Jeśli sobie nie poradzisz to daj znać - odkopię papiery i sprawdzę.
    RAFAEL
    Level 10  
    Mam instrukcję na CD już przetłumaczoną , była w zestawie.Może te kody są coś nie tak ,no ale jest ich podanych pare do każdego urządzenia i myślę ,że jakiś powinien zadziałać.Albo z tą instrukcją jest coś nie tak .Powpisuję kody jeszcze raz ,sprawdzę czy coś się robi i jutro dam znać ale myślę,że będzie tak samo czyli nie zadziała żaden z nich
    RAFAEL
    Level 10  
    Witam ponownie.Tak jak mówiłem nic nie dało się zrobić.Ja nie posiadam oryginalnej instrukcji tylko na cd tłumaczoną.Bardzo proszę o pomoc.Może dałbyś radę poszukać co tam jest nie tak ? Byłbym bardzo wdzięczny.
    wwietrzyk
    Level 11  
    Witam.
    Mógłbym Cię prosić o udostępnienie lub podesłanie tej instrukcji ?