Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio na systemie win ce 5.0 a GPS-odblokowanie

easy_discus 04 Kwi 2013 21:40 171140 231
    killer878
    Poziom 9  
    Witam
    Problem rozwiązany kupiłem nowe radio i teraz jest dzień do nocy ( PEIYING 9906 ) pozdrawiam.
    marko66666
    Poziom 1  
    Witam
    Zakupiłem taką nawigację do vw passata 8 calową windows ce 6.0 erisin-es1058v- Na standardzie ma Igo nawigację Wgrałem automapę pozmieniałem katalogi i plik srtartowy na igo Automapa ruszyła ale jaz działa a raz się wiesza na starcie Co to może być Wiesza się nie na ekranie automapy ale zanim się z nią połączy
    Luca O
    Poziom 11  
    witam
    Posiadam radio Naviheaven 7296 z modułem GPS box ,czy ktoś może mi pomóc z aktualizacją tego modułu do windowsa Ce 5 bo obecnie jest zainstalowany windows ce 4,2

oraz pytanie czy jest w tym radiu opcja jednoczesniego odtwarzania nawigacji i np radio ?
    petermajster
    Poziom 10  
    Luca O napisał:
    witam
    czy ktoś może mi pomóc z aktualizacją tego modułu do windowsa Ce 5 bo obecnie jest zainstalowany windows ce 4,2

oraz pytanie czy jest w tym radiu opcja jednoczesniego odtwarzania nawigacji i np radio ?

Przyłączam się dopytania czy można zrobić aktualizację i jak.

Można jednocześnie korzystać z nawigacji i słuchać muzyki. Włączasz muzykę radio lub kartę albo płytę i przytrzymujesz przycisk MENU, muzyka gra i włącza się nawigacja.
    radzik majer
    Poziom 2  
    Witam, mam radio 2 din symbol 7"car dvd with usb/sd/tv/radio/bluetooth jest taki problem, że nie działa mi gps, wralem auto mapę i wgrała się, ale nie pokazuje gps, brak, nie znajduje, czy mogła się spalic płytka jakaś, ale nie widać nic? Przepraszam, jestem tu po raz pierwszy i czy może mi ktoś powiedzieć, dać linka na zmianę oprogramowania całego, czy można zmienić na androina, też poproszę? Czy ktoś pomoże. Zawieszki lapie bo ma ramu 128.
    Pontikos
    Poziom 38  
    Systemu nie zmienisz, to nie PC-desktop..
    Jesli w Automapie ustawiasz wyszukiwanie modulu GPS na Auto, to przestaw na COM2, predkosc 4800.
    radzik majer
    Poziom 2  
    witam a jak to nie pomoże to co mam zrobić .a dlaczego nie można zmienić oprogramowania

Dodano po 3 [minuty]:

[quote="radzik majer"]witam a jak to nie pomoże to co mam zrobić .a dlaczego nie można zmienić oprogramowania nie znajduje sygnalu gps
    arnoldziq
    Moderator Programowanie
    radzik majer napisał:
    a dlaczego nie można zmienić oprogramowania

Bo zarówno Win CE ( wszystkie wersje) jak i Android, to systemy przypisane do konkretnego sprzętu.
    Są skompilowane pod konkretny procesor i nie są przenośne nawet w obrębie tej samej rodziny procesorów (poza małymi wyjątkami).
    Jeżeli ktoś był na tyle uprzejmy, ze skompilował jakiegoś androida na Twój konkretny sprzęt, to masz szczęście i zmiana systemu jest możliwa.
    Ale z doświadczenia wiem, że szansa na to jest bliska zeru.
    sikor00
    Poziom 11  
    Witam
    Posiadam radyjko Peiying Alien PY9907 win CE 5.0 lub 6.0 (róźne opisy na necie). Chciałbym się do niego dostać tak aby zmienić np. ekran startowy i kolory menu.
    Przeszukując sieć nie znalazłem nic na temat odblokowania tego radyjka.
    putin902
    Poziom 1  
    Witam, mam problem z radiem problem polega na tym ze w menu radia nie działa poprawnie dotyk, natomiast udalo mi sie wejsc w navi i tam ustawic kalibracje ekranu tylko ze kalibracja dziala idealnie tylko w nawigacji w menu radia juz nie.Moje radio nie ma nazwy jakis no name nie mam od niego pudełka ani pilota nie mam pojecia jak ustawic kalibracje w głownym menu o to link do radia znalazlem jedna sztuke na allegro ,allegro.pl/dvd-navi-gps-dotyk-bluetooth-gwarancja-i3549839654.html
    Bardzo bym prosil o pomoc ,moze da sie ustawic gdzies kalibracje zmienic soft ktory dla mnie jest nieznany.
    --==RADZIO==--
    Poziom 10  
    skaktus napisal
    Witajcie.

Radio Canva AX-8000, występujące też pod nazwą AX-8001 oraz 8002. Radio po włączeniu zawiesza się i tak wisi, nie można z nim nic zrobić. Przeszukałem alibabę itp i nie znalazłem info jaki to model u Chińczyków. Czy ktoś z was wie coś o tym radiu, firmware itp ?

Tez mam taki problem z AX-8001 wisi po właczeniu , nie wiem co z tym fantem zrobic jak to rozwiazales?
    ted11111
    Poziom 2  
    Witam Was. Jestem nowy na forum.
    Dołączę się do wątku ponieważ mam problem z moją stacją multimedialną z Chin.
    Jest to panel AUDIO/DVD/TV/BT/GPS -WITSON /Chiny typ W2-D787F - kupiony na E-Bayu w 2011 (Ford Mondeo 2007).
    Mianowicie , najpierw przestała mi działać nawigacja (pod wince5) , której zresztą używałem bardzo często z AutoMapą.
    Po naciśnięciu przycisku nawigacji pojawiał się komunikat NO SIGNAL.
    Próbowałem resetować radio , odłączałem akumulator na noc - bez skutku , wymieniłem kartę SD , przeinstalowałem Automapę - nic nie pomagało.
    Po jakimś czasie na ekranie zaczęła pojawiać się "sieczka"
    Kontaktowałem się producentem z Chin (Witson)- twierdzą , że to prawdopodobnie problem z "firmwarem" - trzeba wysłać im radio do naprawy. Softu nie wyślą.
    Czy wymiana softu może rozwiązać ten problem ? Szukałem na necie softu do tego radia , ale bez skutku .
    Czy wiecie może skąd zdobyć soft ?
    Załączam zdjęcie radia.
    Dzięki z góry za pomoc .
    ted11111.
    lolki
    Poziom 14  
    Panowie szukam właśnie takiego panelu do Passata. Możecie coś polecić oczywiście działające z AM bo widzę, że czasem zdarzają się problemy np z wieszaniem itd?
    dr-glass
    Poziom 2  
    Witam, koledzy czy ktoś z Was jest w stanie zrobić obraz karty SD i wystawić na FTP lub ja udostępnię FTP. gdzieś na rosyjskim forum wyczytałem że wszystkie stacje ERISIN na win CE mają ten sam obraz. w mojej stacji brak jest karty SD i nie działa mi DVD TV USB i jeszcze kilka dodatkowych funkcji, jeśli jest taka możliwość bardzo proszę o pomoc. obojętnie jaka stacja z win CE oczywiście ERISIN (alibaba) lub inna marka pod jaką sprzedają te radia. są to wszystkie o których mowa wyżej.
    Pozdrawiam
    skaktus
    Poziom 37  
    lolki napisał:
    Panowie szukam właśnie takiego panelu do Passata. Możecie coś polecić oczywiście działające z AM bo widzę, że czasem zdarzają się problemy np z wieszaniem itd?

TEgo typu odtwarzacze to straszny szmelc. Miałem 4 najróżniejsze modele ( noname, phantom, canva, goclever) i każdy to straszna tragedia. Lepiej kupić coś markowego lub GMS bo to to samo co Blaupunkt itd.
    mat666666
    Poziom 12  
    Witam
    Mam pytanie posiadam radio 2 din car dvd player. Jest to jakieś chińskie radio nie mam pojęcia jaka jest to marka. Wstawię zdjęcia może ktoś mi pomoże rozpoznać markę i model.
    Mam następujący problem z tym radiem nie działa w nim nawigacja. Jak kliknę ikonkę nawigacji wyświetla się komunikat MSKBoot createfile fail! Wsadziłem kartę z nawigacja ale nic się nie zmienia . Jak kliknę ok wyświetla się sysupdater i opcje os, logo, logo2 itp ale jak kliknę na wybór to pokazuje mi karte sd ale nie ma żadnych ikonek ani plików z nawigacji. Co może być powodem jak to naprawić??

Radio na systemie win ce 5.0 a GPS-odblokowanie Radio na systemie win ce 5.0 a GPS-odblokowanie Radio na systemie win ce 5.0 a GPS-odblokowanie Radio na systemie win ce 5.0 a GPS-odblokowanie Radio na systemie win ce 5.0 a GPS-odblokowanie
    krecik61
    Poziom 10  
    Mat66666 sprawa wygląda tak że to radio może nie mieć wbudowanego odbiornika GPS. Ja mam tak samo, jest przycisk, ikonka na wyświetlaczu, ale nie ma właśnie GPS. Też chińszczyzna.
    choopin
    Poziom 1  
    Witajcie.
    kupiłem sobie radyjko z 7" wyświetlaczem z GPS DVD i innymi bajerami. Radyjko zwie się EUROSOUND ES5302GPS niestety nie znalazłem na jego temat żadnych informacji jest dołożona karta SD zawartość na screenie.
    chciałbym tam odblokować Windowsa i wgrać jakąś normalną świeżą mapę
    Radio na systemie win ce 5.0 a GPS-odblokowanie Radio na systemie win ce 5.0 a GPS-odblokowanie
    slawcioo88
    Poziom 21  
    znajdź aplikację explorer.exe na wince i nazwij go MobileNavigator.exe i wrzuć do folderu MobileNavigator
    mmissiek
    Poziom 2  
    Witam znawców tematu. Takie pytanie czy istnieje możliwość zmiany systemu w naviheaven 7195 na nowszy? jeżeli ktoś to robił to proszę o podpowiedź które pliki wgrać i jak to zrobić?

Będę wdzięczny za pomoc
    Pontikos
    Poziom 38  
    Generalnie System zmienia się poprzez "wgranie" jednego pliku, tzw. Firmware, robi się to w trybie serwisowym, w który trzeba wprowadzić urządzenie.

Jeśli zdobędziesz firmware do tego konkretnie modelu (np. od producenta, bo NIE ISNIEJE "instalka Windows CE"), to reszta pójdzie z górki :)
    toldas
    Poziom 1  
    Witam. Jestem posiadaczem radyjka z nawigacja w Ford Focus. Po uruchomieniu odpala mi się standardowy program, a znalazłem filmik z takim samym radiem i odpala tam normalnie widows. Czy wie ktoś może jak to zrobić? Link do filmiku podaje:
    m.youtube.com/watch?v=a-1nSKHDjf4
    slawcioo88
    Poziom 21  
    Posiadam radio Dalco GPS-C012 i ktoś namieszał w windowsie nie ma menu nawigacji tylko pojawia się kalibracja i po niej włącza windows. Zauważyłem że brakuje plików w NANDFLASH i prosiłbym jeśli ktoś ma radio takie niech sprawdzi jakie są tam pliki głównie chodzi mi o plik którym uruchamiane jest menu gps chodzi mi o nazwę i gdzie ten plik się znajduje.
    Krisstof57
    Poziom 2  
    Witam koledzy. Bardzo prosze o pomoc,posiadam radio 2 din Magic Maker cvet-c26 win ce 5.0 rozdzielczosc ekranu 480x234 i nie moge uruchomic nawigacji .Ciagle wyskakuje " szukam gps" bardzo prosze o pomoc.
    wieslaw200
    Poziom 12  
    to szukm gps gdzie wyskakuje w automapa
    Krisstof57
    Poziom 2  
    Tak, próbowałem z różnymi aplikacjami i komunikat o szukaniu sygnału wyskakuje w każdej używanej mapie do nawigacji (Automapa, MobileNavigator). Mam nowy odbiornik GPS, więc wykluczam jego uszkodzenie. Czy problem może wynikać z błędu w oprogramowaniu czy może być uszkodzone radio (moduł gps)??
    Krisstof57
    Poziom 2  
    Jeszcze jeden komunikat zapomnialem w historii polaczen; odbior " blad polaczen "- wslano " ok" blad systemowy [#126];'
    Krisstof57
    Poziom 2  
    Lepiej sie nie odzywaj jak nie masz pjecia
    pablo197725
    Poziom 9  
    witam mam takie radyjko pewnie starsze :) ale panel klawisze i napisy na ramce identyczne i pilot ten sam dotyk pika nie reaguje navi pisze brak software strony startowej z ikonkami nie mam tylko przyciskiem mod zmieniam pozycje czy ktoś wie jak to doprowadzić do normalności jakieś software ? ktoś poratuje

http://www.ebay.pl/itm/2-DIN-7-BT-con-lettore...075383?hash=item2eead13777:g:X00AAOSwBLlVM7Qm

2 DIN 7" BT con lettore CD / DVD Autoradio Player IPOD Navi GPS USB/SD Bluetooth