Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio na systemie win ce 5.0 a GPS-odblokowanie

easy_discus 08 Maj 2016 19:43 153605 214
  • #211 08 Maj 2016 19:43
    woytek1989
    Poziom 9  

Witam , przepraszam ze tak późno piszę lecz chciałbym się dowiedzieć o parę rzeczy
    Posiadam radio 2 din Peiying py9908 i pytanie do znawców tematu czy można było by zmienić logo startowe ? ewentualnie jakieś nakładki radio na windows ce 6.0

• #212 21 Lis 2016 23:33
    Mariodjm
    Poziom 1  

witam wszystkich . mam problem z chińskim radiem nagle przestał działać mi dotyk. po włączeniu wszystko działa ale gdy dotknę ekranu radio przechodzi w kalibrację i ciągle wyskakują kółeczka z krzyżykiem dotykam pojawia sie w inny miejscu i tak w nieskończoność. póki nie dotknę mogę przyciskami bądź z pilota przełączać funkcje słuchać muzyki ale dotyk nie działa pomocy.

• #213 25 Lis 2016 19:49
    vaczak
    Poziom 12  

Witam Wszystkich!

@woytek1989
    Jest to możliwe, to jest konieczne dla firmware pierwotnego oprogramowania, która zawiera plik logo.bmp.
    Tworzenie nowego logo plik oraz i aktualizować go w systemie.
    Nowa logo nazwa i przedłużenie musi być taki sam rozmiar pliku jak oryginał.

@Mariodjm
    Oryginalne aktualizacji pakiet przez pomóc poprawić!
    To wymaga dokładnych danych urządzenia. Jeśli spisywać pomożemy Ci odnaleźć nowy pakiet aktualizacji.

• #214 09 Lis 2017 17:50
    rsuchomski
    Poziom 9  

Witaj.Po kilku latach znowu mam pytania mam takie radio jak w podanym linku https://www.ebay.pl/itm/7-inch-2DIN-Bluetooth...710086?hash=item1a358ef186:g:fUIAAOSwIINZvy5- Mój problem jest taki: mam fabrycznie wgrany GPS iGo9, działa OK ale chcę wgrać jakiś inny , np. AutoMapa, TomTom czy jakis inny.Próbowałem już to zrobić ale nic sie nie udaje,ciągle pracuje iGo9.Ponieważ uważam Cię za eksperta w temacie bardzo proszę o pomoc ale :łopatologiczną bo jestem laikiem w tej dziedzinie.Pozdrawiam. rsuchomski(malpa)wp.pl
    Dodano po 3 [minuty]:
    dotyczy kolegi kafarafa i Pontikos

• #215 06 Gru 2017 22:05
    regi.NRG
    Poziom 10  

Wydaje się, że jak już masz tą AutoMapę wgraną to należy podać ścieżkę do pliku [AutoMapa.exe]. Ja jak miałem tego typu radio to AM miałem na karcie pamięci jako gotowiec w radiu. Podawałem ścieżkę do uruchomienia i po kliknięciu w ikonkę czy przycisk NAVI, AM się uruchamiała.