Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Globo Digital 400S fta brak sygnału

09 Cze 2009 01:49 2101 7
  • Poziom 18  
    Mam wyżej uszkodzony tuner po podłączeniu uruchamia się, lecz brak sygnału mimo ze instalacja jest sprawna (podłączony inny tuner jest ok.) tuner jest bez pilota i ustawione kanały na astre i hotbird , zasilanie LNB jest ok., co może być uszkodzone czy ktoś spotkał się z tego typu usterką. Proszę o porady pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Witam. Napisz coś więcej o tej instalacji. Może wystarczy tylko ustawienie w menu.
  • Poziom 14  
    myślę że z diseQami namieszane...
    dostałem kilka dni temu niby uszkodzonego stronga 6860... po podłączeniu do anteny nie widział ani jakości ani sygnału... Przywróciłem fabryczne; poustawiałem konwerter (uniwersalny 10,6 9.75) i diseQ na NIE... po ustawieniu konkretnego TP wszystko wróciło do normy... Zacznij od przywrócenia ustawień fabrycznych...
  • Poziom 35  
    Witam,
    ppp1980 napisał:
    ... Zacznij od przywrócenia ustawień fabrycznych...

z przywróceniem ustawień i jakąkolwiek zmiana w menu bez pilota będzie problem...
  • Poziom 14  
    faktycznie, sorki, za szybko czytałem... no tak, bez pilota to raczej nic już nie zrobisz... choć jeśli był ustawiany na standardowym LNB (9.75 10,7) to powinien coś wyłapać...
    w ogóle nie masz ani jednego programu FTA?
  • Poziom 18  
    Co do instalacji to mam 2 konwertery jeden na hotbrida a zez na astre i to spięte jest diseq, najgorsze jest to ze mam 3 tunery i wszystkie bez pilotów niby mają liste kanałów na hotbirda i astre ale brak sygnału dodatkowo mam tuner echostar dsb 616 polsatowski z czarna kartą polsatu tez chce go przerobić na FTA akurat ten jest z pilotem czy jest na to rada.?
  • Poziom 16  
    Witam. Omiń diseq i sprawdż czy są kanały.
  • Poziom 18  
    Witam usunołem diseq i jest ok jest normalnie sygnał i odbiera FTA ale nie wszystkie (stara lista kanałów) no i brak pilota ciekawy jestem czy da sie dokupić piloty do tunerów? a i pytanie czy da sie cos zrobić by przerobić tuner echostar dsb 616 na FTA? kartę mam tylko ta czarna polsatowską bo do tych tunerów mam pilota. pozdrawiam