Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyświetlaj filmy pod prysznicem

blondyneczka_83 09 Cze 2009 18:58 1608 4
  • Wyświetlaj filmy pod prysznicem

Czasami mam wrażenie, że żyjemy w Matrixie a dzisiaj odczułam je również po przeczytaniu pewnego newsa traktującego o przyjemnościach podczas brania prysznica.

Przyjemności te są ściśle związane z „urządzeniem”, którego nazwa brzmi Photo Shower. Jest to tradycyjnych kształtów słuchawka prysznicowa, która oprócz gęstego strumienia wody umożliwi słuchanie muzyki a nawet odtwarzanie filmów. W słuchawce tej zainstalowany jest głośnik, z którego mogą sączyć się dźwięki, oraz rzutnik wyświetlający obrazy.

Wyświetlaj filmy pod prysznicem

Czego to ludzie nie wymyślą…..

Źródło: http://www.thedesignblog.org/entry/photo-shower-displays-your-precious-photos-with-music/

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    blondyneczka_83
    Poziom 15  
    Nic Wam nie powiem :P
    blondyneczka_83 napisał 200 postów o ocenie 17, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.
    Luki2
    Poziom 12  
    No teraz to juz na pewno wody ludzkości zbraknie albo pieniędzy na nią xd
    mariusz.grot_1993
    Poziom 13  
    Cześć. Myślę, że to totalna bzdura. Nikt przecież biorąc prysznic nie ogląda filmów, tylko chce się umyć i to wszystko, a na muzykę to znaleziono sposób, przecież są radia łazienkowe.
    Ponad to film wyświetlany z takiego ``wynalazku`` na pewno nie będzie miał ciekawej jakości, jeszcze to, że przez cały film trzeba by było trzymać słuchawkę w ręku... Totalna głupota.
    Wolałbym sobie usiąść wygodnie na skórzanej sofie, wrzucić sobie film na blue-ray i elegancko sobie go obejrzeć w wysokiej rozdzielczości, niż męczyć się na waleta w kiblu :) Pozdrawiam
    Cezary_
    Poziom 17  
    ..."Czego to ludzie nie wymyślą….."...

Jednak czegoś nie wymyślili. A raczej nie zrobili: przysznica bezprzewodowego...
    _eddie_
    Poziom 32  
    Ale dużo ludzi to kupi bo sąsiad tego nie mia ;-) . Nastały czasy absurdu.