Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blokada rygli w centralnym zamku Astra F

09 Jun 2009 19:25 1850 4
  • Level 1  
    Witam.
    Mam pytanie.
    Zakładam alarm ze sterowaniem centralnym.
    W Astrze F zamek kierowcy można zamknąć tak żeby dało się wyciągnąć rygiel z drzwi,albo przekręcić na pozycję --- i wtedy rygla z żadnych drzwi nie wyciągniemy.
    Auto elektryk twierdzi że jest to wina uszkodzonego zamka w wyniku próby włamania-zamek dział poza zdewastowaną osłonką. Jest to już moja trzecia Astra i wszystkie miały taki "defekt".
    Jaka jest możliwość podłączenia sterowania centralnym zamkiem żeby centralny zamek blokował tak że nie da się wyciągnąć rygli po wybiciu szyby.
    Pytałem też w innym zakładzie to powiedzieli że więdzą o co chodzi i że jest taka funkcja ale nie da się tego podłączyć a Astrze F tylko dopiero w G.
    Proszę o pomoc jak to zrobić bo nie wierzę że się nie da skoro jest w drzwiach kierowcy mechanizm blokujący wszystkie drzwi.
    Ps. Pomoc potrzebna a szukając nie udało mi się znaleźć odpowiedzi.

Pozdrawiam.
  • Level 33  
    W drugim zakłdzie mieli rację.A ten Auto elektryk skończył edukację na dużym fiacie lub maluchu.Ja kiedyś walczyłem z tym w omedze A i po spaleniu modułu C.Z. dałem sobie spokój.
  • Level 32  
    w drzwiach kier ryglujesz ręką pozostawiając w poz poxiomej a reszta jest elektryczna .teoretycznie (bo nie sprawdzałem,a ma starą omegę a z takim ryglowaniem )powinno sie dac założyć siłownik/zamek z ryglem i połączyć równolegle .Tylko po co .Kolega tak zaryglował to pozbył sie trzech szyb w omedze
  • Level 1