Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opel astra 2.0 dtl problrm z pompa wtryskowa

scot77 10 Jun 2009 18:23 11565 7
    scot77
    Level 10  
    mam problem z odpaleniem opla astry 1998r bardzo dlugo trzeba krecic silnik 20 dtl aa gdy sie uda pdpalic niewchodzi na obroty po sprawdzeniu kompem wyskakuje kod 16 31
    Bart86ca.
    Level 16  
    P1631-to najpewniej sterownik jest do roboty ,moze byc zwarcie lub niedochodzi prad - wypnij kostke od pompy i sprawdz -7 pin w kostce ma nie miec napiecia na wylaczonym zaplonie ,a na wlaczonym ma byc miedzy 11-14V ,jesli napiecie jest ok -potrzebny sterownik
    janusz1105
    Level 12  
    na 100% modół na pompie wtryskowej-faktycznie masz duży problem
    User removed account
    User removed account  
    scot77
    Level 10  
    OK DZIEKI ZDECYDOWALEM SIE NA SPRZEDARZ AUTA
    autoas
    Level 42  
    scot77 wrote:
    OK DZIEKI ZDECYDOWALEM SIE NA SPRZEDARZ AUTA

To się nazywa sposób na naprawę..........
    Przy sprzedaży dorzuć kupującemu link do tego tematu na ELEKTRODĘ aby wiedział co robić
    daniel_lhr
    Level 13  
    u mnie po wymmianie spalonego tranzystora (w sumie to juz drugiej , bo pierwsza robil ktos inny) auto zapala , ale wyzuca blad dawki paliwa , da sie cos z tym zrobic , jakos dopasowac sygnal zeby dawka byla poprawna?
    szklarekp
    Level 1  
    Witam mam opla astra H kombi 2004 r 1,7 CTDI od pół roku huczy, jak stwierdził mechani to pompa wtryskowa wysokiego ciśnmienia. Samochód ani nie dymi, odpala w kazdych warunkach atmosferycznych, nie gaśnie podczas jazdy, wchodzi bez problemu na obroty, spalanie ma w normie. Odgłos huczenia pojawia się gdy temperatura silnika przekracza 75 stopni celcjusza. Czy ktoś z was miał kiedyś taki przypadek i czy to napewno jest pompa wysokiego ciśninia?