Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Biała Linia na MATRYCY w laptopie

15 Maj 2004 23:25 3348 5
  • Poziom 12  
    Witam ! mam laptopa Toshiba i na matrycy od jakiegoś czasu pojawiła się świecąca na biało pionowa linia o szerokości 5mm, jak to naprawic?
  • Poziom 27  
    Witam.
    Wydaje mi sie ze naprawic sie tego niestety nie da, matryca jest do wymiany, nie spotkalem sie nigdy z jakas metoda usuwania bad pixeli....
    :(

Pozdrawiam....
  • Poziom 23  
    Sprecyzuj dokładniej tą linię , czy to jaśniej świecąca część matrycy , czy linia bez treści obrazu ,itp. bo w przypadku bad pikseli nie spotkałem równomiernych lini , ale przy uszkodzeniach taśmy lub przy złych połączeniach pewne części obrazu były podświetlone lub z zakłuceniami tylko że przebiegały w lini poziomej, pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Mam podobnie linie czasem sa czarne ale czasem przebiegaja jakby w poziomie - tak jakby byly rozmyte w dol jak zmienie kolor tla to linie tez zmieniaja kolor na podobny jakies sugestie?
  • Poziom 10  
    halo, ja miałem problemy z matrycą w laptopie rozmywała mi się matryca i wyskakiwały linie ,problem tkwił w taśmie łączącej matryce z kompem ,
  • Poziom 27  
    weryfikuje swoj poprzedni post, doswiadczalnie potwierdzilem teorie kolegow - linia ta moze byc spowodowana uszkodzeniem samej tasmy, zlacza do niej na plycie, lub samo polaczenie moze byc niepewne