Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

sony ericsson mikrofon do dyktafonu

sonny21 11 Jun 2009 00:09 1615 1
    sonny21
    Level 10  
    witam

potrzebuje czasami nagrac pare dzwiekow tak jak miedzy innymi dzisiaj potrzebowalem nagrac wyklad. rozejrzalem sie w cenach i cyfrowy dyktafon okazal sie dla mnie znaczaco zbyt drogi aby go zakupic.
    przypomnialem sobie ze sa takie funkcje takze i w komorkach. postanowilem smialo wyprobowac mojego se w580i, 1,5h zmiescil w 9mb pliku amr cokolwiek to jest jednak okazala sie to klapa. usiadlem w srodkowym przodzie sali i mam bardzo duzy problem z odsluchaniem teraz tego co nagralem, wiekszosc osob siedziala cicho i nie mowie o zakloceniach tylko mam na mysli czulosc mikrofonu wbudowanego ktory ledwo wyrabia przy takim nagrywaniu. z odleglosci metra-dwoch dziala calkiem dobrze, jednak dalej to porazka i nie spelnia swojego zadania.

wpadlem na pomysl i sprawdzilem ze po podpieciu sluchawek nagrywanie przelacza sie na mikrofon sluchawkowy ten od zestawu. dalsze wnioski polecialy szybko, mam w planie zrobic sobie cos w stylu mikrofonu na kabelku bo wbudowanego wole lepiej nie dotykac.

prosilbym o rade jakiego mikrofonika szukac tzn jaka powinna byc czulosc zeby bylo lepiej z tym sciaganiem dzwieku. najlepiej by bylo jakby byl tani, malutki i czuly bardzo ale wiem ze wszystkiego naraz sie zawsze tez nie da :|
    eslodowy
    Level 31  
    Robiłem jak Ty tylko że z nokią, Nagrywałem przez zestaw słuchawkowy. Mogę jedną radę Ci dać może nie "mikrofonową" ale przydatną, Telefon musisz mieć w trybie samolotowym, bądź z nieaktywną kartą sim, próba połączenia/sms powodowała zapis nagrania, więc całego wykładu nie miałem, tylko do momentu inicjacji połączenia/sms.