Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bora VW, samoczynnie zapalające się światła STOP

11 Cze 2009 00:33 2086 5
  • Poziom 2  
    Witam,

Po jakimś czasie w aucie zapalają się światła STOP, ale żeby było ciekawie tylko dwa dolne a trzecie nie. Z obserwacji wynika że dzieje się tak, gdy samochód się nagrzeje w środku (np. zaparkowany na słońcu) - na parkingu podziemnym wszystko jest ok.
    Czytałem trochę o tym i głównie jest to sprawa czujnika pod pedałem, tyle że tu nie zapalają się wszystkie 3 światła.
    Jakieś sugestie?

--
    Pzdr
    asturn
  • Spec od samochodów
    Najlepiej - nic nie sprawdziłeś i prosisz o gotowca - jaki jest Twój wkład w naprawę - jakie kroki poczyniłeś!

Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    sigi napisał:
    Najlepiej - nic nie sprawdziłeś i prosisz o gotowca - jaki jest Twój wkład w naprawę - jakie kroki poczyniłeś!

Pozdrawiam.

Kolego, jakbym był mechanikiem to bym naprawił i pewnie bym tu nie trafił.
    Czego się spodziewasz że wszystko wymienię na nowe i jeśli nie pomoże to zapytam?
    Żarówki są dobre, bezpieczniki też, czujnik raczej nie bo 3 światło się nie zapala, więc pytam czy ktoś ma jakieś sugestie co mogę jeszcze sprawdzić.
    Że też oczywisty tok rozumowania trzeba rozkładać na czynniki pierwsze
    :|

--
    Pzdr
    asturn
  • Spec od samochodów
    Zapalają sie trzy jak naciskasz hamulec?

Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Tak, wszystkie działają.
    Jeszcze jedna informacja:
    Jak już się włączą samoczynnie to żeby je wyłączyć muszę nacisnąć pedał hamulca, czasami kilka razy - ale podczas naciskania zapalają się wszystkie 3.
    --
    Pzdr
    asturn
  • Spec od samochodów
    asturn napisał:
    Tak, wszystkie działają.
    Jeszcze jedna informacja:
    Jak już się włączą samoczynnie to żeby je wyłączyć muszę nacisnąć pedał hamulca, czasami kilka razy - ale podczas naciskania zapalają się wszystkie 3.
    --
    Pzdr
    asturn

To już problem mnie przerasta - nie pomogę więcej.

Pozdrawiam.