logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Creative ZEN V Plus - zmiana softu

11 Cze 2009 13:09 10153 6
REKLAMA
  • #1 6642452
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 6642572
    comer3
    Poziom 27  
    Do tego Zena powinna być płyta CD z oprogramowaniem.. Bez niego nic nie zrobisz.. Zobacz na stronie Creative, może udostępniają poszczególne programy w tym do zmiany softu, bo CD, które dostalem z odtwarzaczem jest pełne (700MB) i wątpie, aby taką paczkę robili do sciągnięcia..
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 6642594
    =X=
    Poziom 15  
    Miałem ten odtwarzacz.Musisz pobrać ze strony Creative plik Creative ZEN V Plus Firmware 1.32.01e (For Europe only) : Link .Uruchamiasz ten plik,podłączasz odtwarzacz i klikasz zgodnie z instrukcjami.Rób to z włączonym menadżerem urządzeń.Jeśli nie możesz go uruchomić to włącz tryb Recovery Mode.
    Tak,Creative nie udostępnia sterowników do odtwarzacza.Jeśli ich nie masz to program nie wykryje odtwarzacza.
  • #4 6643125
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #5 6645831
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #6 7272388
    bartekslupca
    Poziom 11  
    Witam. Z góry przepraszam, że odświeżam temat. Ale mam poważniejszy problem. Mianowicie postępowałem zgodnie z instrukcją kolegi =X= z 3 posta.
    Wszystko było ładnie do czasu reboot`a Zena. Teraz uruchamia się i odrazu mam "Firmware Problem" i nic nie mogę zrobić, USB nie wykrywa wogóle mp4.
    Pomóżcie, to mp4 żony, zabije mnie.......
  • #7 7804656
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA