Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

licznik w traktorze farmer

krako2 11 Cze 2009 14:43 1495 4
  • #1 11 Cze 2009 14:43
    krako2
    Poziom 11  

Witam.
    Pisałem juz wczesniej i moich dokonaniach odnosnie licznika motogodzin w tym traktorku ale zamkneli mi temat. Podłaczyłem laptopa pod ten licznik podałem sinusa i co i nic, wskazówka oczywiscie sie wychyla a motogodzina ani drgną, podałem tez prstokat i tez nic tylko wskazówka sie wychyla a motogodziny stoją. Prosze napisac co zle robie, jak kabelek jest podlaczony do alternatora to co jakis czas dziesiate czesci motogodziny sie zmieniaja. Próbowałem tez tak ze podawałem sygnał z generatora przy zapalonym silniku i tez nic wskazówka na maxa a motogodziny stoja. Prosze o porade. To musi byc jakis szczegół o którym niestety nie wiem.
    Pozdrawiam.

0 4
  • #2 11 Cze 2009 16:18
    szymtro
    Poziom 30  

309c? ci?

Znajomy ma takie coś.
    Zdziwił mnie bardzo jak powiedział ze to nie licznik motogodzin tylko czasu pracy silnika.

Być może da się to zmienić w ustawieniach licznika (bo jest programowalny z laptopa z jakimś programem, pewnie specjalnym).

0
  • #3 11 Cze 2009 17:06
    krako2
    Poziom 11  

ten ciagnik to FARMER F-10244C1 TO JEST Z TYM RUSKIM SILNIKIEM. MOze teraz cos sie rozjasni.

0
  • #4 11 Cze 2009 20:54
    szymtro
    Poziom 30  

zrób foto licznika od przodu i od tyłu.

0
  • #5 12 Cze 2009 12:08
    krako2
    Poziom 11  

i tutaj zaczynaja sie schody, nie moge zrobic zdjecia bo to wszystko jest zaplombowane i nie da sie niczego odkrecic. Ja sie tylko podłaczam pod ten kabelek który jest przykrecony do alternatora.

0
  Szukaj w 5mln produktów