Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio Denver z odtwarzaczem DVD z Biedronki.

emilos.d 11 Jun 2009 17:15 5702 7
    emilos.d
    Level 10  
    W biedronce wystawili radio firmy denver z odtwarzaczem dvd za 499zł wie ktoś coś na temat tego radio czy opłaca sie je brać i jakie ma parametry
    matiaudio
    Level 35  
    Podaj szczegóły, mamy iść do biedronki zobaczyć radio żeby udzielić odpowiedzi? Ale jak na radio z dvd za 500zł to rewelacji tam nie będzie. Lepiej zwykłe radyjko a w cenie do 500zł kupi już alpina czy clariona i dźwięk będzie nie do porównania i o wiele lepszy od jakichś denwerów itp.
    Bart877
    Level 10  
    Miałem kilka modeli Denverów i jakość dźwięku w porównaniu do Sonówki to jak g... do twarożku. Nie wiem czy w tym modelu dvd coś poprawili bo nie miałem styczności ale wątpię.

Ale jeśli ktoś chce by tylko coś przygrywało to ma za fajną kasę radia ze wszystkimi opcjami (USB, karta, itd)
    skaktus
    Level 37  
    Mam na stanie 2 radia Denver - jedno używam od 4 lat, drugie od kilku miesięcy. Nie narzekam. Budowane na końcówkach TDA, moc w RMS to ok 15 W na kanał przy 4 omach.

Do normalnego grania nadaje się idelanie. Jakościowo nie odbiega od tanich firmowych odtwarzaczy.
    rzabba
    Level 11  
    Posiadam radyjko Denver ale model z napędem CD.
    Minusy:
    - małe możliwości regulacji dzwięku,
    - wyświetlacz troszkę za bardzo daje po gałach
    - czasem przeskakują mp3 i trzeba wcisnąć reset pod panelem

Plusy:
    - cena,
    - czytnik kart,
    - nie razi tandetnym wykonaniem (wśród marketowych wynalazków oczywiście)

Co do jakości dzwięku się nie wypowiadam bo po pierwsze słucham głównie mp3, po drugie mam w autku seryjne nagłośnienie i nie wygłuszone drzwi.
    ganji
    Level 17  
    tez mam denver (CD/MP3) jako, że kupiłem razem z autem... z braku laku podłączyłem skrzynie pod tylne wyjścia na głośniki - przy głośniejszym słuchaniu radio wariuje, rzuca przesterami na lewy kanał, po podłączeniu osobnego wzmaka - może być.

jakość dźwięku - ujdzie w tłoku

wykonanie - może być

funkcjonalność- nawet nawet

wyświetlacz - bije w nocy niemiłosiernie po oczach.

Reasumując - w tej cenie radio na cd nawet mp3 bez dvd będzie grało bez porównania do denverów