Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Magnetowid Aiwa Fx 7500 zablokowane odtwarzanie.

11 Cze 2009 18:10 1348 6
  • Poziom 10  
    Witam . Mam następujący problem z w/w magnetowidem , kupiłem go jako niesprawdzony ale okazało się że był z kasetą w środku.Po wyjęciu jej i ponownym włożeniu i właczeniu play magnetowid się wyłącza i miga czerwony znaczek na wyświetlaczu byłem przekonany że jest włączona blokada a że nie mam pilota oryginalnego tylko Maka Maxima zacząłem przestawiać w menu (niemieckie) no i stało się za którymś razem po ponownym włożeniu kasety pokazał się komunikat o podaniu kodu którego oczywiście nie znałem i po 3 krotnym błędnym wprowadzeniu znikło menu i pokazuje się "protected "
    na wyświetlaczu zaś "anti theft". Po przemyśleniu zaistniałej sytuacji zacząłem szukać pierwotnego uszkodzenia , okazało się że jest zgięty trzpień (nie znam fachowego określenia) który ciągnie taśmę z prawej strony, teraz magnetowid pięknie i cicho przewija ale nie odtwarza.Przejrzałem fora internetowe i próbowałem różnych kombinacji przycisków ale nic nie działa . Przepraszam za trochę długi opis. Czy jest możliwość odblokowania , czy raczej magnetowid na części. Proszę o pomoc.
  • Poziom 12  
    Witam .
    Jeśli ten model ma zewnętrzną pamięć, należy wymienić ją na czystą i kodu już na pewno nie będzie.
  • Poziom 10  
    Tzn.? Pamięć zewnętrzna niestety nie wiem czy ją ma , myślałem że jest możliwość odblokowania przyciskami na panelu jak to jest w większości urządzeń.
  • Poziom 10  
    Po dłuższym wyłączeniu z sieci powrócił komunikat o podaniu czterocyfrowego kodu , pewnie istnieje domyślny kod . Czy ktoś może posiada instrukcję obsługi do tego modelu nigdzie nie mogę znaleźć są tylko schematy.
  • Poziom 2  
    Spróbuj kod 0000 lub 1234.
  • Poziom 10  
    Właśnie próbowałem , takie najbardziej możliwe typu 0000,1234,9999,1111 itp. zauważyłem że mam trzy próby i wideo się blokuje później musi być odłączone od sieci i historia się powtarza. Prędzej chyba trafił bym w totolotka.
  • Poziom 10  
    Wydaje mi się że te forum to jest zamknięte grono ludzi którzy tylko między sobą się porozumiewają na tylu fachowców nikt nie chce udzielić porady!?