Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizja na karte dziwny przypadek.

11 Cze 2009 18:41 1455 4
  • Poziom 10  
    Witam. Mam zainstalowaną telewizję na kartę antena jest ustawiona dość dobrze i odziwo nie działają mi TVP1 i TVP2. Próbowałem ustawic antenę na tych kanałach, to znikały mi te co działały. Spotkał się ktoś z czymś takim?
  • Warunkowo odblokowany
    A może zaprosisz nas do siebie jak nie chcesz podać sprzętu z jakiego korzystasz (dekoder,antena,konwerter)
  • Poziom 25  
    Anteny nie trzeba ustawiać na poszczególnych kanałach tylko ustawić dokładnie za pomocą miernika i wszystko będzie OK.
  • Poziom 19  
    ...hmm

... mógłby pomysłodawca tematu odpisać czy coś tam wymienił, czy sprawdzał poziom sygnału na poszczególnych transponderach ( i do tego potrzebna jest wiedza z zakresu obsługi MENU tunera) no i takich tam jeszcze parę innych rzeczy mógłby sprawdzić i opisać tutaj....

pozdro

pasc
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty Kolegów wyżej pozmieniałem bo dążyły do niepotrzebnej kłótni , a w niczym nie pomagały zakładającemu temat.
    Do zakładającego następnym razem trzeba podać jak najwięcej informacji co się sprawdziło jaki rodzaj sprzętu itp. a nie pisać post po który inni użytkownicy będą się domyślać co się dzieje z Twoim sprzętem.