Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna 1.9 dci 2001 schemat klucza

jaro-l 11 Cze 2009 19:38 5702 3
  • #1 11 Cze 2009 19:38
    jaro-l
    Poziom 1  

Witam wszystkich mam Lagunke 1.9 jest to super autko poza elektronika.tak wiec poszukuje schematu klucza a własciwie dyskietki ponieważ mój klucz przestał otwierać i zamykać samochód mogę odpalic ale zamykać musze kluczykiem.poza tym wycieraczki poruszaja sie jak chca jak chca to czyszcza szybe a jak nie to w żadnej pozycji dzwigni nie poruszaja sie a do tego ciągłe wyświetlanie sie defektu esp.fachowcy z mojej okolicy twierdza ze to wszystko jest do zrobienia aczkolwiek nie w 100 procentach a koszt wszystkiego to okolo3 tysiecy;///wiec bede bardzo bardzo wdzieczny za pomoc.pozdrawiam bajo;)

0 3
  • #2 11 Cze 2009 21:05
    sadek1979
    Spec od samochodów

Witam.
    Masz kluczyk z pilotem radiowym, a te piloty czasem gubią częstotliwość sygnału Czasem po takim "braku styku" lub po zmianie baterii trzeba zaprogramować ponownie kluczyk do odbiornika w samochodzie. Jak? Wsiadasz. Włączasz zapłon i czekasz chwilkę. Wyłączasz zapłon i wciskasz i przytrzymujesz przycisk na pilocie aż dioda przestanie migać. Naciskasz dwa razy przycisk na pilocie - jeśli samochód się zamknie i otworzy to już wszystko. Jeśli nie - to powtarzasz wszystko jeszcze raz, tylko przytrzymujesz przycisk trochę dłużej - dioda miga - zgaśnie - mignie kilka razy - znów zgaśnie - znowu będzie migać - zgaśnie - sprawdź czy teraz zadziała.
    Pozdrawiam

0
  • #3 05 Lip 2009 10:06
    marcinek1986
    Poziom 10  

jeżeli chodzi o esp to miałem podobnie po pierwsze sprawdź przewody pod fotelem kierowcy od poduszki powietrznej bo po rozpięciu wali komunikat o esp albo czujnik skrętu w kierownicy na allegro widziałem za jakieś 200 PLN

0
  • #4 05 Lip 2009 12:14
    jurekk55
    Poziom 35  

marcinek1986 napisał:
    jeżeli chodzi o esp to miałem podobnie po pierwsze sprawdź przewody pod fotelem kierowcy od poduszki powietrznej bo po rozpięciu wali komunikat o esp albo czujnik skrętu w kierownicy na allegro widziałem za jakieś 200 PLN
    No pewnie podpięcie pod skaner za 80-100zeta to za drogo lepiej napchać piwnicę częściami:D:D:D.

0
  Szukaj w 5mln produktów