Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

elementy nieliniowe pradu stałego

13 Cze 2009 13:33 1979 3
  • Poziom 9  
    Witam mam takie zadanko:

Treść:Zapisać równania stanu.Wyznaczyć punkty stacjonarne.Podać typ stabilności p.stacjonarnych.

I szczerze mówiąc nie bardoz mam pojęcie jak się za to zabrać. A największą niewiadomą jest dla mnie odczytanie wykresu?Jeśli ktoś jest chętny do pomocy to z góry dziękuje.

pozdrawiam
  • Poziom 43  
    walmen napisał:
    Witam mam takie zadanko:

Treść:[spacja]Zapisać równania stanu.[spacja]Wyznaczyć punkty stacjonarne.[spacja]Podać typ stabilności p.[spacja]stacjonarnych.

I szczerze mówiąc nie bardo mam pojęcie jak się za to zabrać. A największą niewiadomą jest dla mnie odczytanie wykresu?[spacja]Jeśli ktoś jest chętny do pomocy to z góry dziękuje.

pozdrawiam
    Nie dość, że jesteś recydywistą - poprzedni taki sam temat w koszu - to przy tak podanych danych, to nawet najlepszy specjalista w Polsce od Równań Zmiennych Stanu jakiego znam - Profesor Zwyczajny na PW i nie tylko, oraz członek rzeczywisty PAN - nie będzie w stanie opisać tego zadania równaniami stanu, a co dopiero wyznaczyć stabilność punktów stacjonarnych ... :!: :cry:
  • Poziom 9  
    hmmm...powiadasz ,że przy tak podanych danych "najlepszy" profesor zwyczajny jakiego znasz nie rozwiązałby tego zadanie...ciekawe...to ja się pytam co jest złego w tych danych?masz źródło prądu, masz prąd "i" z indeksem "L" masz chrakterystykę prądowo-napięciową elementu nieliniowego...więc co jest nie tak?
  • Poziom 43  
    walmen napisał:
    hmmm...powiadasz [spacja zbędna],[spacja]że przy tak podanych danych "najlepszy" profesor zwyczajny jakiego znasz nie rozwiązałby tego zadanie...ciekawe...to ja się pytam co jest złego w tych danych?[spacja]masz źródło prądu, masz prąd "i" z indeksem "L" masz charakterystykę prądowo-napięciową elementu nieliniowego...więc co jest nie tak?
    Przepraszam, ale ja owej charakterystyki prądowo-napięciowej elementu nieliniowego jakoś NIE widzę .... :!: :cry: ... przebiegu prądu
    Code:
    "i" z indeksem "L"
    też nie widzę ... :cry: