Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Napęd nietypowej bramy. Jak to zrobić?

bajdon 13 Cze 2009 15:53 2967 6
  • #1 13 Cze 2009 15:53
    bajdon
    Poziom 11  

Witam.
    Nabyłem dom z taką bramą i mam problem z napędem do niej. Prawdopodobnie jest to Crawford Car-In, dawno już nie produkowany model. Z tego co widzę to da się nią sterować tylko za pomocą wystających po bokach ramion (zaznaczyłem na zdjęciu).
    Brama ma wymiary wys 195cm szer 238 cm.

Doradzcie mi proszę co zrobić aby napedzic to cudo. Chciałbym to podłączyć do centrali alarmowej Integra 64 którą włąśnie będę podłączać.

ps Crawford nie ma napędów a lokalne firmy, które firmy pytałem wolą mi wstawić nową bramę.

0 6
  • #2 13 Cze 2009 20:18
    Marteen_G
    Poziom 21  

Ciekawa brama, nie powiem. Amerykańska chyba. W poniedziałek zapytam u siebie w firmie o tą bramę bo kilka lat temu montowaliśmy coś takiego, ale wtedy to ja jeszcze nie pracowałem :)

0
  • #5 16 Cze 2009 13:32
    bajdon
    Poziom 11  

Sasiad na osiedlu ma identyczna brame z dorobionym napedem. Zrobilem pare fotek.

Wyglada mi na to zwykly naped + dorobione ramie. Czy dobrze mysle ?

0
  • #6 30 Sie 2009 22:33
    przedsiebiorca1
    Poziom 10  

Słyszałem właśnie niedawno że napęd do tej bramy garażowej produkuje firma DR Automatics, zadzwoń do nich to na pewno Ci doradzą .

0
  • #7 08 Paź 2009 00:06
    bajdon
    Poziom 11  

Odświeże temat. Właśnie zabieram się za tą bramę. Napęd Dr Automatics będzie wymagał zbyt dużo miejsca którego nie mam na napęd z boku bramy. Musi to być napęd z 3m listwą. Czy jeden z tych napędów się sprawdzi i podda się sterowaniu alarmem ?

Beninca JIM3
    http://www.allegro.pl/item761865766_beninca_jim3_super_cena_wysylka_gratis.html
    KEY Cobra 700
    http://www.allegro.pl/item757035475_naped_cobra_700n_100_jakosci.html

0