Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pytanie ./SUB Z ZESTAWU LOGITECH Z-640

13 Cze 2009 17:05 3030 10
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich.
    Mam pytanie posiadam sam sub z zestawu LOGITECH Z-640 czy dało by sie podłączyć go do kompa bez satelitek
    tył subwoofera wygląda tak pytanie ./SUB Z ZESTAWU LOGITECH Z-640
    z góry dziękuje
  • Poziom 21  
    Tak ,wystarczy poodłączać wtyczki RCA ze suba i tylko on wtedy będzie grać :D
  • Poziom 2  
    a gniazdo centrum jak mi wiadomo do satelitki sterującej trzeba podłączyc ?
  • Poziom 17  
    DynamikS napisał:
    Tak ,wystarczy poodłączać wtyczki RCA ze suba i tylko on wtedy będzie grać :D

Jest kolega w błędzie. Subwoofer zadziała dopiero po podłączeniu do niego głośnika centralnego z regulacją głośności i wyprowadzonymi wtyczkami do komputera.

A do gniazd RCA "czincz" podpinamy satelity
  • Poziom 2  
    a nie da sie tego jakos ominąć ?
    i czy na przykład mogę satelitke sterującą od głośników 2.0?
  • Poziom 17  
    da sie ominąć.Jednak nie jest to takie proste bez odpowiedniej wiedzy i odpowiedniego miernika. Nie wiem jaki jest tam rozkład pinów w tej wtycze ale prawdopodobnie inny niż w jakichkolwiek głośnikach. Logitech ma w każdym zestawie inaczej rozmieszczone wyprowadzenia. Niestety nie posiadam schematu wtyczki do twojego zestawu
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    jak masz kabel popsuty to go po prostu wymień.
    Najprościej, najtaniej i najbezpieczniej ;)
  • Poziom 12  
    Albo odlutuj kabel od głośnika centralnego :D Zajrzyj do środka i zobacz co i jak.
  • Poziom 13  
    Podłączę się pod teat: też mam subwoofer Logitech Z-640 i nie posiadam sterownika w postaci głośnika centralnego.

Udało mi się zmierzyć, że w 15-pinowej wtyczce pin 8 daje napięcie 15 VDC, a pin 15: 5VDC.

W jaki sposób wykryć który PIN to Stand-by (włącznik), skoro nie znam pozostałych wyprowadzeń?
    Płytka jest dwustronna SMD i trudno prześledzić drobne ścieżki, zwłaszcza że jestem raczej laikiem w temacie śledzenia ścieżk na dwustronnych płytkach.
  • Poziom 10  
    A ja mam wszystko satelitki, central tylko sub mi nie chce dzialac :( a tak mi basow brakuje. Odkupilbym sprawnego suba.