Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pionier sl-3vfdr jak podłączyć

13 Jun 2009 17:38 2562 5
  • Level 9  
    witam.
    posiadam radio samochodowe pionier sl-3vfdr. jest na nim schemat ale nie bardzo go rozumiem jak podłączyć. może ktos mi to wyjaśni jaką kostke nalezy do niego kupić i jak rozszyfrować ten schemat?

Pionier sl-3vfdr jak podłączyć

Zdjęcia proszę załączać w ten sposób: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1241901.html Zmieniłem. [TW]
  • Level 9  
    załączyłem również zdjecie tego schematu obok. dziekuje z góry za pomoc.
  • Level 17  
    Wszystko wyraźnie narysowane. Nie wiem jakie masz problemy z podłączeniem
  • Level 2  
    Ja mam tez mam problem z podłączeniem tego radia. Podłączyłem czarny kabelek czyli masę i zasilanie (czerwony). Podłączyłem tez wszystkie głośniki i radio nawet nie drgnęło. Bezpiecznik jest dobry bo był spalony wiec wymieniłem. Radio się nie włącza (zero reakcji) :( co może być przyczyną?? czy chodzi może o złe podłączenie czy radio jest uszkodzone? I jeszcze mam pytanie pod co podłączyć memory (fioletowy kabelek)??
  • Level 17  
    jozuel wrote:
    Ja mam tez mam problem z podłączeniem tego radia. Podłączyłem czarny kabelek czyli masę i zasilanie (czerwony). Podłączyłem tez wszystkie głośniki i radio nawet nie drgnęło. Bezpiecznik jest dobry bo był spalony wiec wymieniłem. Radio się nie włącza (zero reakcji) :( co może być przyczyną?? czy chodzi może o złe podłączenie czy radio jest uszkodzone? I jeszcze mam pytanie pod co podłączyć memory (fioletowy kabelek)??

Kolego, trzeba podpiąć jeszcze MEMORY - Violet na schemacie do Plusa "+" razem z czerwonym. Czarny do masy:)
  • Level 1  
    Witam! W takim razie mam pytanie gdyz posiadam takie samo radio. Wyjscie z radia jest 20 pinowe. Na schemacie jak dobrze licze jest 15 pinów. Wiec moze ktos moze mi powiedziec jaki jest schemat wyjscia tego zlacza bo inaczej bede musial spedzic czas na szukaniu kazdego pinu oddzielnie. Pozdrawiam