Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE W580i nie odpala bez wyświetlacza. Czy tak powinno być ?

14 Cze 2009 14:25 1632 6
  • Poziom 12  
    Witam , mam w szufladzie W580i którego przejechał wózek widłowy.
    Odziwo telefon wbił się w ziemie , ale zbity został tylko wyświetlacz , wszystko poza tym świeci , słychać dźwięki.
    Telefon rozkręciłem i wyjąłem wyświetlacz , poleżał ze 2 tygodnie w szufladzie , teraz ani pod ładowarką ani bez ładowarki się nie świeci ani nie gra.

Ma ktoś pod ręką podobny model aby sprawdzić czy ten telefon jak i inny z SE odpala się po wyjęciu wyświetlacza ?
    Bo nie jestem pewny czy kupić nowy wyświetlacz , czy nie , bo nie chce by była sytuacja że wydam 50 zł na wyświetlacz a okaże się że telefon nie odpali.
    Niestety nie mam starego już bo wyrzuciłem po demontażu i nie mam jak sprawdzić.

Wiem że niektóre modele Motoroli się również nie włączały po odpięciu wyświetlacza od płyty głównej.

Proszę zmienić temat wiadomości na zgodny z regulaminem. tino2003
  • Poziom 25  
    A zmierz napiecie na baterii byc moze rozladowala sie tak bardzo ze telefon sie nie uruchamia. Mozesz tez sprobowac zostawic go na dluzej z podlaczona ladowarka jesli baterian ie jest totalnie zdechla powinna sie podladowac.
  • Poziom 12  
    Ok, zaraz ją zerknę miernikiem.
    Z tego co pamiętam trzymałem tego Soniaczka chyba 5 czy 10 minut ( i nie ruszył więc dałem sobie spokój ) na ładowarce kumpla bo swoją też już chyba wyrzuciłem bo na darmo nie chciałem jej trzymać, sam aparat zostawiłem.
  • Poziom 30  
    Mam kilka, dam znać jutro jak się zachowuje ;]
  • Poziom 12  
    Dziękuje :)
    Po prostu wypnij tasiemkę z LCD od płytki głównej i go odpal i zobacz czy przyciski się świecą i wibra działa , czy jednak w ogóle nie wstaje bez wyświetlacza.
  • Poziom 12  
    Kolego R* , można na Ciebie liczyć ?
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Tak oczywiście, przepraszam za problem, ale nie miałem dostępu do w/w telefonu. Po wypięciu LCD telefon się uruchamia normalnie (czuć wibrację)

Dodano po 28 [minuty]:

Sprawdź elem. na płycie, na 99% coś nie dolega, może pady się urwały, dobrze było by wygrzać płytę (tylko uwaga bo w tym modelu sa klejone kości)