Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt TravelPilot EX jak zalogować bluetooth

Calineczka* 14 Jun 2009 22:19 20874 7
    Calineczka*
    Level 31  
    Witam serdecznie.
    Proszę o pomoc.Znajomi mają w Fordzie Mondeo III radyjko Blaupunkt TravelPilot EX. Problem polega na tym, że chcą zalogować w tym radyjku kolejne urządzenie bluetooth, a nie wiedzą, jak odinstalowac poprzednie. W instrukcji nie mogą znaleźć na ten temat żadnych informacji. Czy ktoś z Was może coś podpowiedzieć?
    gbob
    Level 11  
    sam niedawno (wczoraj) znalazłem sposób na wlogowanie telefonu do blauka.
    w telefonie wybierasz w bluetooth zestaw słuchawkowy -> hasło 0000 . W blauku musi być wybrane menu "TEL" pod gałką głośności, Radio powinno pokazać na ekranie wmeldowany telefon (pojawi się jego nazwa podana w opcja buetooth. (niewiem czy nie jest konieczne uwidocznienie telefonu w opcjach bluetooth)

a potem to już działa.
    Calineczka*
    Level 31  
    dzięki, odrobinę przeterminowane ;). Poza tym pytałem, jak USUNĄĆ urządzenie, bo "bank pamięci" jest pełny i nie pozwala dodac kolejnego.
    Czytaj proszę uważnie ;-)
    alfinek
    Level 1  
    witam, wcisnij telefon nastepnie "ta" guzik nad pokretlem pojawi sie zalogowany telefon nacisnij odmelduj i po sprawie
    Calineczka*
    Level 31  
    alfinek, dzięki za zainteresowanie, przekazałem, zobaczymy czy sprawa aktualna ;-)
    michalskimariusz
    Level 1  
    Szukam w google kilka dni i nie znajduje odpowiedzi jak wymeldować telefon z listy (nie mogę zalogować nowego telefonu bo lista jest juz pełna, stara słuchawka działa bez problemu) wciskanie przycisku TA nic nie daje, czy zna ktoś sposób jak rozwiązać ten problem.

Moderated By damiancz:

Poprawiłem , a na przyszłość proszę zaprzyjaźnić się z klawiszem "Pisownia" [przed wysłaniem]

slawsek
    Level 2  
    Kupiłem ostatnio auto z radyjkiem travelpilot dx-r 52. Gość który sprzedawał samochód, nawet nie wiedział, że radio w nim zamontowane jest z nawigacją, więc nic się od niego nie dowiedziałem. A mam co do tego radia kilka pytań i ten wątek myślę będzie najlepszy:

1. Po czym poznać, czy radio ma moduł BT. Posiadany przeze mnie model "po prostu go ma", czy to jakoś można sprawdzić?
    2. W samochodzie znalazłem mikrofon, więc przypuszczam, że moduł BT jest. Mam więc dalsze pytania, szczególnie do alfinek. Piszesz:"wciśnij telefon", a później "następnie "ta" guzik nad pokrętłem". Czyli co mam nacisnąć? Nie widzę takich przycisków na panelu. Screen panelu poniżej:
    http://wgrajfoto.pl/pokaz/img1210/radyjkod4c4.png
    3. czy to radio ma możliwość podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku? Mam telefon z wyjściem typu mini-jack, a że trzymam na nim masę muzyki, i często podróżuje, przydałoby się go czasem podpiąć. Nie mam narzędzi, żeby wyjąć radio i samemu zobaczyć co tam siedzi, a szkoda walczyć z wyjmowaniem, jak do radia nic się podpiąć nie da :) to pytanie trochę z boku tematu :) ale znawca radia na pewno będzie wiedział.
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Level 38  
    DXR 52 nie ma BT - chyba ,że ktoś założył osobny ( zewnętrzny )moduł BT.