Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen saxo - jaki zestaw złożyć? Auto z instalacją gazową.

14 Cze 2009 22:58 1476 2
  • Poziom 9  
    Witam!
    Chciałbym się poradzić kogoś jaki zestaw złożyć dla mojej cytryny, jestem zielony w tych sprawach i poza tym jest zbyt dużo sprzętu żebym mógł jakoś to ogarnąć. Nie chce super hiper sprzętu z racji ograniczonego budżetu, chciałbym móc kupować w ratach sprzęt (czyli np. głośniki przód potem tył wzmacniacz itd.) niestety auto jest zagazowane więc w bagażniku dokucza parszywa butla, mam jeszcze ok 30cm miejsca od butli do klapy bagażnika. Liczę na waszą pomoc :)
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 28  
    Przeczytalem Twoj temat i sie nie doczytalem wkoncu co potrzebujesz :D

I wiecej szczegołow Bo ja np. nie wiem jakiej srednicy głosniki mozna zamontowac z przodu, jakie radio masz, jakiej muzyki słuchasz itd.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 9  
    Ahh przepraszam, to przez pracę. Już mówię.
    Radio to jakiś microstar - był razem z autem nie znam modelu, na pewno pójdzie do wymiany, i potrzebuję rady na jakie radio zmienić oczywiście budżetowo. Posiadam saxo w wersji 3-drzwiowej tak więc w przednie drzwi fabrycznie o ile się nie mylę wejdą 13cm głośniki. Biorąc pod uwagę możliwość założenia dystansu jakie głośniki najlepiej założyć w drzwi? W przyszłym miesiącu założę elektryczne szyby i zostanie miejsce po korbie w bokach, więc tam najprawdopodobniej wejdą tweetery.
    I zostaje kwestia tyłu, co lepsze? głośniki w półce czy normalna skrzynia w bagażniku? Tylko jeśli chodzi o skrzynię to jest jeden spory problem - butla z gazem. Tak więc praktycznie cały zestaw od nowa chciałbym złożyć dla mojego auta. Jeśli chodzi o gusta muzyczne to przede wszystkim rap, czasem rock i ostry metal.