Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

monitor rozdzielczość tylko 1024x768

17 Maj 2004 15:36 1801 5
  • Poziom 11  
    Mam problem z monitorem, wyświetla tylko rozdzielczość 1024x768. Wszystko wygląda tak uruchamiam kompa, monitor piszczy, aż do momentu jak się załaduje sytem z odpowiednią rozdzielczością.
    Czy ktoś wie co poszło i ile może kosztować naprawa tego "czegoś" :-)
  • Poziom 26  
    Po tym co napisałeś można wywnioskować tylko że powinieneś kupic sobie nowy monitor. Napisz cokolwiek: co to za monitor, marka, model, co udało Ci się pomierzyć itp. Inaczej ciężko będzie Ci pomóc no chyba że jakiś Kaszpirowski się znajdzie.
  • Poziom 31  
    :arrow: Jaro
    Ale się czepiasz - przecież rozdzielczość mu się udało pomierzyć - prawda? :D :D
  • Poziom 11  
    Monitor to goldstar 1468. Monitor jest zdobyczny, dostałem od kolegi.
    Co mam pomierzyć? Na zimny lut mi to nie wygląda bo ewidentnie widze zależeność rodzielczości od tego czy jest obraz czy nie. chy ktoś ma pomysł dlaczego akurat taka rozdzielczość? a nie np 640x480?
    Byłbym wdzięczny za schemat do niego.
  • Poziom 34  
    Cześć.
    A ja bym w pierwszej kolejności poprawił zimne luty, głównie w okolicach odchylania i tam gdzie piszczy.
    Pzdrawiam.
  • Poziom 19  
    hej mam ten sam monitor i ten sam problem tez rozdzielczosc 1024 co mam z tym gadem zrobic bo tez jest zdobyczny a itak mi go szkoda wywalac jesli jest tu ktos kto sie na monitorach zna to niech cos podpowie bo ja jestem zieloniutki jesli o monitory chodzi