Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piła tajga, dlaczego nie chce pracować? potrzebne schematy.

16 Cze 2009 14:27 7729 5
  • Poziom 15  
    Witam, mam starą piłę tajgę tylko mam problem nie chce ona pracować, tzn gdy wleję do gaźnika trochę paliwa to odpali a potem zgaśnie czyli nie ciągnie paliwa, planuję ją rozebrać tylko nie wiem czy ją potem złoże. Jak by ktoś miał jakieś schematy rysunki informacje itp i chciał się ze mną podzielić to był bym bardzo wdzięczny. zależy mi na czasie. w szczególności interesuje mnie co zrobić żeby ciągnęła paliwo, a i czy mogę kupić gdzieś jakieś uszczelki, pierścienie do tej pilarki. jbc to moje gg 11459986 lub email noxes(malpa)vp.pl
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    wężyk wymieniłem gaźnik czyściłem a membrany są miękkie, pewnie przepuszczają paliwo:| a w zbiorniczku od oleju czuć benzyną, tak być nie powinno może przepuszczać przez uszczelkę tylko z której strony:?:
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 35  
    Z uwagi, iż w pile tej znajduje się silnik dwusuwowy i ten typ to już przeżytek, który niewątpliwie zapracował już na nową pilę - proszę zwrócić uwagę na stan uszczelniaczy wału silnika tzw. simmeringi. One bowiem m.in. odpowiadają za "napełnienie" paliwem skrzyni korbowej silnika, a tym samym za uruchomienie silnika piły. Ponadto należy też zwrócić uwagę na stan gaźnika tj. czy z uwagi na jego nieszczelność (uszkodzenie uszczelki gaźnika, bądź wyrobienie osi przepustnicy) silnik zamiast paliwa nie zasysa tzw. obcego powietrza.
  • Poziom 15  
    teraz już w3iem że przepuszczał simering od strony łańcucha teraz pozostaje mi go dokupić, tylko coś czuję że z tym będzie problem