Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota Yaris- gdzie przelotka do kabiny?

lord_blaha 17 Jun 2009 11:19 1236 3
 • #1
  lord_blaha
  Level 33  
  Witam,
  Może ktoś wie, gdzie jest przelotka z komory silnika do kabiny w Yarisie '04 ? Potrzebuje przeciągnąć 1 kabel ~6mm² i nie chce wiercić nowej dziury. Może ktoś już takie coś robił i znalazł jakąś fabryczną dziurę?
  Pozdrawiam
 • #2
  VVisnia
  Level 23  
  A po lewej stronie przy stopach kierowcy nie ma wpięcia do kostek? Jeśli dobrze pamiętam to u kumpla kiedyś w Yaris tamtędy właśnie wychodziliśmy - jakaś plastikowa puszka i w niej dodaliśmy otwór (w plastiku, żadnej blachy nie dotykaliśmy; nie było tego w ogóle widać), stamtąd było jakoś tam wyjście na nadkole. Tyle pamiętam, mogłem coś pomotać, dawno było.
 • #3
  lord_blaha
  Level 33  
  Aż sprawdziłem- kostki są :) Tam jakby wiercić to ewentualnie dałoby rade dogrzebać się do nadkola, ale trzeba wiercić i to raczej na oślep.
  Szukam czegoś nieinwazyjnego, może jakaś wiązka leci? Wygodniej by było, jakby szła od strony pasażera... A może można się jakoś przez nawiew dostać?
 • #4
  VVisnia
  Level 23  
  Z tym na oślep - ta puszka w której były kostki się wyjmowała. Najpierw trzeba było wypiąć kostki, bo było dość sztywno. Wyjęliśmy, zbadaliśmy gdzie możemy dojść i dopiero sobie zrobiliśmy przejście. Nic na oślep.