Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Yaris- gdzie przelotka do kabiny?

17 Cze 2009 11:19 1062 3
 • Poziom 33  
  Witam,
  Może ktoś wie, gdzie jest przelotka z komory silnika do kabiny w Yarisie '04 ? Potrzebuje przeciągnąć 1 kabel ~6mm² i nie chce wiercić nowej dziury. Może ktoś już takie coś robił i znalazł jakąś fabryczną dziurę?
  Pozdrawiam
 • Poziom 23  
  A po lewej stronie przy stopach kierowcy nie ma wpięcia do kostek? Jeśli dobrze pamiętam to u kumpla kiedyś w Yaris tamtędy właśnie wychodziliśmy - jakaś plastikowa puszka i w niej dodaliśmy otwór (w plastiku, żadnej blachy nie dotykaliśmy; nie było tego w ogóle widać), stamtąd było jakoś tam wyjście na nadkole. Tyle pamiętam, mogłem coś pomotać, dawno było.
 • Poziom 33  
  Aż sprawdziłem- kostki są :) Tam jakby wiercić to ewentualnie dałoby rade dogrzebać się do nadkola, ale trzeba wiercić i to raczej na oślep.
  Szukam czegoś nieinwazyjnego, może jakaś wiązka leci? Wygodniej by było, jakby szła od strony pasażera... A może można się jakoś przez nawiew dostać?
 • Poziom 23  
  Z tym na oślep - ta puszka w której były kostki się wyjmowała. Najpierw trzeba było wypiąć kostki, bo było dość sztywno. Wyjęliśmy, zbadaliśmy gdzie możemy dojść i dopiero sobie zrobiliśmy przejście. Nic na oślep.