Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Yaesu VX-2 - kabel z allegro pod USB - czy to może działać ?

artur-krokodyl 17 Jun 2009 17:41 1714 3
    artur-krokodyl
    Level 2  
    Witajcie.

Jako że powróciłem do Yaesu VX-2 i chciałem się zaopatrzyć w kabel do programowania go znalazłem na alledrogo taki wylanazek..

http://www.allegro.pl/item657155912_yaesu_interface_vx_usb_programator_nowy.html

Teraz pytanie za 100 pkt. Mam laptopa z Windowsem XP bez portu Com a jedynie same USB.. czy ten kabel ma szanse zadziałać ?? Jeśli ktoś ma doświadczenie w tym temacie to proszę o info.
    Artur]Link[/url]

Zgodnie z regulaminem pkt. 10.11 link zawiesiłem. [SP5ANJ]
    SP5ANJ
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Witam.

Jeżeli masz porty USB to zakup sobie przejście z portu USB na COM (elektronika na samym kablu) i po kłopocie. :D

Takie przejście z USB na COM-a kupisz w każdym sklepie Digi. Są nawet USB na LPT .
    Mając XP nic nie musisz robić tylko włożyć USB z tego NOWEGO kabla a Windows sam rozpozna i zemuluje na COM-a.

Pozdrawiam.
    artur-krokodyl
    Level 2  
    SP5ANJ... pewnie ,że mogę... ale widzisz... ten kabel ma już przygotowane USB - Jack do radia... pytanie czy podłączając bezpośrednio do kompa i radia to wszystko zadziała poprawnie.... może ktoś używał takowgo i może jednoznacznie powiedzieć tak lub nie
    artur-krokodyl
    Level 2  
    Dla wszystkich zainteresowanych. Kabel działa w 100 %. Przetestowany organoleptycznie.