Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instalacja Nero 9 na Windows 7 build 7201.

szejker89 17 Cze 2009 19:29 10794 4
  • #1 17 Cze 2009 19:29
    szejker89
    Poziom 14  

Witam. Posiadam system operacyjny Windows 7 build 7201. Chciałem zainstalować sobie Nero 9.2.6.0 i podczas instalacji wyskoczył błąd: "Nie można wznowić procesu instalacji. Operacje zakończone niepowodzeniem zostaną cofnięte." Pobrałem najnowszą wersję Nero 9.4.13.2 i nadal ten sam błąd. Macie na to jakąś radę??

0 4
  • Pomocny post
    #2 17 Cze 2009 20:16
    artur_wroc
    Poziom 17  

mam taką radę spróbuj zainstalować nero 8.xxxx oczywiscie wcześniej usuwając inne wersje i napisz co i jak ci poszło ?? czekam na odpowiedź mam ten sam bulid windy na jednym kompie i u mnie działa bez zarzutu wersja 8.3.6.0

0
  • #3 18 Cze 2009 10:14
    Manfred48
    Poziom 17  

Wygląda to na nieudaną instalację jakiejś wersji NERO. Instalator tworzy wiele nowych kluczy w rejestrze systemu. W przypadku przerwania instalacji poprzez np. "zabicie" procesu klucze nie są do niczego przypisane i mogą uniemożliwić ponowną instalację.

Spróbuj wyczyścić rejestr czymś w stylu RegistryCleaner uprzednio usuwając pliki programu z Program Files.

0
  • #4 18 Cze 2009 12:34
    szejker89
    Poziom 14  

Przeczyscilem rejest programem Nero Clean Tool i nic to nie pomagalo. Dopiero instalacja Nero 8.3.6.0 jest OK. Jest to nienormalne ze nowsza wersja nie dziala pod nowym systemem a starsza tak ;/ Dzieki artur_wroc za podpowiedz, nalezy ci sie "pomogl" ;)

0
  • #5 18 Cze 2009 14:39
    artur_wroc
    Poziom 17  

SZejker89 zapamiętaj jedno nowsze nie zawsze oznacza lepsze stawiaj na stabilność, to jest trochę jak z tymi nowymi komputerami z marketu psują się na potęgę składa się je z tego co musi zniknąć z magazynu bo jest albo nie wydajne albo do d.... i tak wygląda promocja wiem bo sam takie składałem dopasowanie elementów wszelkich za i przeciw ma duże znaczenie ale większość ludków niema o tym pojęcia mój sąsiad ma komputer z marketu teoretycznie 2x szybszy od mojego to że mój komputer wolniej kompresuje filmy itd jego robi to jeszcze wolniej bo się zdąży kilka razy powiesić, to samo dotyczy oprogramowania , ja mam stabilną maszynę sam składałem jak i wszystko i nie narzekam komputera nie wyłączam już od jakiś 2 miesięcy nawet bez restartu i jakoś działa czasem tylko jak idę spać gaszę monitor to wszystko dzięki za uznanie :-)

0