Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother HL-2035 Brudzi kartki na ogyginalnym tonerze

17 Cze 2009 22:56 5138 6
  • Poziom 12  
    Witam!

Pewnego dnia drukarka zaczeła robić slad na kartkach, okazało sie ze beben sie ubrudził, wyczysciłem go i przez jakis czas był spokój ale potem zaczeła strasznie brudzić, do połowy szerokosci wiec, znowu wyczysciłem ale tym razem rozebrałem to i wyczysciłem tez szczotke która czysci beben, kilka kartek było ok i znowu mam to samo. Toner jest orginalny, po około 1000 kartek skonczył sie licznik, ale go zresetowałem i mozna było smiało drukować dalej, potem migał mi stan poziomu tonera, ale ze przed uzupełnieniem chciałem go wykorzystać do końca zakleiłem okienka w tonerze które mają sygnalizować brak tonera. Nie wiem czy to nie przez to sie cos narobiło, ale drukarka działała spokojnie jeszcze ryze udało sie wydrukować

Proszę wkleić zdjęcie zgodnie z tą instrukcją rys57
  • Poziom 17  
    Witaj
    Prawdopodobnie padła już listwa zgarniająca z Bębna albo rura Bębna. Gdybyś wrzucił skan było by łatwiej ocenić
    Pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    Brother HL-2035 Brudzi kartki na ogyginalnym tonerze

Skanera nie mam ale zrobiłem zdjecie kartki. Chodzi o te szczotke która sciaga toner z bebna? Jka tak to czy mozna to kupić ?
  • Poziom 12  
    Będe wdzieczny jak ktoś zerknie fachowym okiem na to zdjęcie. Moze mi tez ktoś powiedzieć gdzie kupię te listwe zgarniającą? Szukałem na allegro ale do brothera nie znalazłem. Jestem z Wrocławia.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Witaj.
    Sadząc po tej kartce jest to związane raczej z ładowaniem bębna w Kartridżu.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    Hej!

Dzięki za zainteresowanie moim problemem, w jaki sposób mogę usunąć te usterkę? Mam coś, kupić wymienić? Jedna drukarkę już kiedyś zniszczyłem, nie chciałbym żeby ta skończyła tak samo :-)
  • Poziom 12  
    Uzupełniłem Toner i jest wszystko ok, drukuje jak nowa