Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

N95 8GB uwalona po flashowaniu

SirBagin 18 Jun 2009 11:42 1596 4
    SirBagin
    Level 11  
    Witam
    Wczoraj za pomocą NSU zrobiłem standardowy update softu swojej N95 8GB. Pod koniec procesu wywaliło komunikat ze tel jest odłączony i nie można go znaleźć. Po chwili zapytało mnie o restart fona i lipa....
    Tel się włącza, jedyne oznaki życia to podświetlone klawisze funkcyjne na przednim panelu. Ekran jest czarny nie działają kody resetujące.
    Czy jest możliwość pobudzenia jej do życia?
    Czy można jakoś wyczyścić pamięć wewnętrzna żeby moje dane nie pojechały do serwisu ?

Z góry dziękuje za pomoc
    eslodowy
    Level 31  
    Pewnie nie masz boxa ani nic więc pozostaje poszukać phoenix nokia w google i flashowanie telefonu - dead usb, może wstanie, ale przy następnym flashowaniu miej naładowaną baterię do pełna. Ewentualnie wizyta w serwisie. Możliwe że uwaliły się certyfikaty.
    R*
    Level 29  
    A co masz takiego ze chcesz to wyczyścić? W serwisie jak wgrywają softy to nie "widzą" co jest w telefonie, no i chyba raczej mało ich to interesuje...
    Możliwość pobudzenia--> SERWIS tam postawią (pewnie wystarczy tylko flash, choć mogło "coś" się wysypać)

BTW. Czy Wam też elka "tak muli" jakoś? strasznie wolno chodzi ;/
    SirBagin
    Level 11  
    Pierwszy raz robiłem Flasha 100% wg zaleceń NSU

1 Sim w środku - z tego co pamiętam to zawsze trzeba było go wyciągnąć
    2 Bateria na Max. Zero słowa o ładowarce - pierwszy raz jej nie podłączyłem

Możecie skomentować oba podpunkty czy to jest standardowa procedura.. - może mnie pamięć zawodzi ze w poprzednich wersjach było raczej na odwrót;)

Wydaje mi się ze sam się prosiłem o Bricka :(

Spróbuje tym Phoenix'em może coś wskóram jak nie to serwis...
    Odnośnie danych to hasła do banku, e mail , PayPal oraz prywata (zdjęcia, filmiki itp) - niby nic ale skora cierpnie ze ktoś może się do tego dobrać.. :(

Pozdrawiam i dzięki za info
    eslodowy
    Level 31  
    Przy nsu telefon musi być uruchomiony z kartą sim i w trybie ogólnym, jak oddasz do serwisu, to zmień hasła.