Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Sevilla MP38 wejście AUX - jaki kabel?

Pjotrek 18 Cze 2009 14:51 3247 1
  • #1 18 Cze 2009 14:51
    Pjotrek
    Poziom 10  

Witam. Szukam kabla do radia Blaupunkt Sevilla MP38, tak aby podłączyć do niego zewnętrzny dzwięk(laptop, itp), radio ma opcje AUX-IN tylko nie ma dodatkowego kabla. Proszę o inforamcje gdzie można zakupić taki kabel lub schemat podłączenia.

0 1
  • #2 30 Cze 2009 20:21
    grzesiek1193
    Poziom 10  

Mam ten sam problem ( nie wiem czy ten sam model radia)
    - jest opcja w radiu- nie ma wyjścia
    - Mechanik, elektryk powiedział mi że oprogramowanie radia jest uniwersalne i wyjście AUX może być właśnie od nowszego modelu :cry:

Ale się tym nie martwie, lecz jest inny problem, obecnie radio jest w ciągniku i zaczęło szwankować, otóż radio samo zaczyna tak jakby szukać stacji po wciśnięciu obojętnie jakiego przycisku (oprócz podgłaszania) i nie da się nic z nim zrobić, więc wyjmuje panel, żeby wyłączyć. Stacje są zakodowane a jak wybiorę przyciskiem obojętnie którą to zaczyna znowu (jakby wciśnięty klawisz do góry) cały czas leci i przewija fale. Potrafi to ak wnerwić że czasami walne w panel tak mocno i tyle razy aż zacznie grać, chociasz jedna stacja:D
    Co rozbiorę radio i złoże, czy to panel, czy radio jest dobrze przez jakieś 5 minut potem znowu :x

2
  Szukaj w 5mln produktów