Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BRC FlySequent - wskaźniki poziomu wariują

Ugro 19 Cze 2009 15:00 1056 0
  • #1 19 Cze 2009 15:00
    Ugro
    Poziom 9  

Mam problem ze wskaźnikami poziomu gazu w zbiorniku. Raz pokazują dobrze poziom gazu, przeważnie jak zbiornik jest pełny, później długo długo nic nie pokazują, wszystkie cztery lampki migają jak by zbiornik był przepełniony, pod koniec gazu w zbiorniku na chwilę pokażą że jest go mało, lub dalej migają, lub pokazują że zbiornik jest pełny, a gazu jest mało lub nie ma go wcale. Byłem z tym u gaziarza, ale nie miał za bardzo czasu grzebać w instalacji aby znaleźć przyczynę, i dopiero muszę sobie zarezerwować u niego termin. Ale powiedział że jak tylko mi to nie przeszkadza to można z taką usterką jeździć. Jednocześnie sprawdziłem sobie prąd pobierany z akumulatora w stanie spoczynku, bo mi coś za często siada. Zmierzyłem 0,19 A przy wyłączonych wszystkich odbiornikach, pozamykanych drzwiach, wyjętym ze stacyjki kluczyku, i wydaje mi się że to chyba trochę za dużo, czy tam w instalacji od gazu (wielozawór, zbiornik, itd) nie ma jakiegoś zwarcia i stąd te problemy z prądem i ze wskazaniami?

0 0