Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simlock z Siemensa ST60

18 Maj 2004 17:18 1659 10
  • Poziom 12  
    W jaki sposób najprościej zdjąć sima z St60?? wiem, ze jest opcja flashownia telefonu, ale może da się po kodzie???
    jakby ktoś chciał to poniżej flasher do ST60. Flasha też mam, jakby ktoś chciał.

Pozdrawiam.

Łukasz
    Załączniki:
  • Poziom 15  
    temat byl juz omawiany - opcja szukaj i napewno znajdziesz
  • Poziom 23  
    możecie rzucić linka do opisu jak zdjac locka z st60??

dzieki .

Pozdrawiam.
  • Poziom 25  
    gdzie ten temat był omawiany bo szukam na forum i nic nie moge znalesc - szukam generatora do tego telefonu
  • Poziom 27  
    do st60 jak i do nowych ST55 nie ma generatoró za free. sa jakies by griffin
  • Poziom 25  
    a czy ktoś bedzie na tyle laskawy ze wygeneruje mi kod na podstawie imei? sprawa jest dosc pilna - nie robie tego w celu zarobkowym tylko dla brata :)) - IMEI: 353145002421812.
    Dzięki z góry.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 23  
    wiesz, zeby sdjac sima wgrasz odblokowanego flasha i po temacie, ale polaka nie bedzie niestety...jak masz kabel to ci moge pliki podeslac...

pozdrawiam.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 27  
    po kiego grzyba wykopujesz takiego trupa. i co loda gratis tez robisz do tego locka?? zdziwiwsz sie bo jednak nei zrobisz wszystkich tych siemesnow ktore wymieniles
  • Poziom 33  
    Mati33 napisał:
    Czesc wam ja zdejmuje sim-loki z Simensów CL50 , CL55, ST55 i ST60 za jedyne 3z³ chentnych prosze o kontakt na gg 2624536 lub tel. 887429567

Pozdrawiam:
    Mati

Dodano po 2 [minuty]:

zdejme ci sima za 3zl

nie dajcie się nabrać , wyslecie telefon i tyle go zobaczycie ... , na allegro nie jeden taki cwaniaczek był , ale już ich zwineli :-)

wiecie , są i faceci dający ... , za 3 zł , a mówią że wszystko drożeje :-(