Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy Admin na pulpicie zdalnym musi wylogować usera?

18 Maj 2004 19:32 1155 4
  • Poziom 16  
    Administruję ogromna siecią pracującą na Windowsach. Aby nie biegać jak kot z pęcherzem po piętrach od dawna korzystam z Dostepu zdalnego i wszystko robię ze swojego stanowiska. Dotychczas na Win2000 nie było problemu na wszystkich kompach instalowałem usługi terminalowe i mogłem się logowac kiedy chciałem. Teraz mam kilkanascie Win XP Pro i zalogowanie się Admina na kompie powoduje wylogowanie usera pracujacego "przy klawiaturze" czy można tego uniknąć? Chciałbym tak jak w 2000 byc niewidocznym i nie przeszkadzać użytkownikom w pracy a móc zrobic rzeczy jakich nie zrobi user.
    Pomożecie?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 35  
    _MarSs_ napisał:
    Administruję ogromna siecią pracującą na Windowsach. Aby nie biegać jak kot z pęcherzem po piętrach od dawna korzystam z Dostepu zdalnego i wszystko robię ze swojego stanowiska. Dotychczas na Win2000 nie było problemu na wszystkich kompach (...)
    Pomożecie?

...niechcial bym miec takiego admina :/ tak jest to mlziwe wystarczy pogrzebac w rejestrze albo wgrac pakiet narzedzi admina z widnwosa 2003 wiecej info na infojama.pl windows2003.pl i oczywsiciue google.pl
    domsylnie to jest wylaczne w XP SP2 automatycznie to wlacza
  • Poziom 16  
    No tak, ale tam piszą, że się nie da:
    http://forum.infojama.pl/viewtopic.php?t=22505&highlight=zdalny+pulpit

A ja to robię cały czas na Win2000 więc nie sądzę, żeby w XP to wyrzucili?!
    A swoja droga to czemu nie chciałbyś miec takiego Admina?? Zawsze masz aktualne patche, definicje wirusów, zrobiona optymalizację dysków, usunięte TMPy, posprzątane i pozamiatane, a jak coś Ci padnie to jeden telefon i nawet nie musisz ustępować miejsca ze swojego fotela, a że przy okazji wiem w co grasz i ile, jakie masz gołe babki, jakie filmy i wogóle czy pracujesz czy się opier.... to co innego :-)))
  • Poziom 35  
    _MarSs_ napisał:
    No tak, ale tam piszą, że się nie da:
    http://forum.infojama.pl/viewtopic.php?t=22505&highlight=zdalny+pulpit

A ja to robię cały czas na Win2000 więc nie sądzę, żeby w XP to wyrzucili?!
    A swoja droga to czemu nie chciałbyś miec takiego Admina?? Zawsze masz aktualne patche, definicje wirusów, zrobiona optymalizację dysków, usunięte TMPy, posprzątane i pozamiatane, a jak coś Ci padnie to jeden telefon i nawet nie musisz ustępować miejsca ze swojego fotela, a że przy okazji wiem w co grasz i ile, jakie masz gołe babki, jakie filmy i wogóle czy pracujesz czy się opier.... to co innego :-)))

no tosie nei da , nie da sie takze skoczyc z mostu w czerwonych skarpetkach .... Jak admin by wysunol taka propozycje jak ty to bym z nim podpisal umowe cywilnoprawna, i przewial wysokie kary za pogwlacenie moich plikow prywatnych....ot tak dla bespieczenstwa
  • Poziom 16  
    ...Jak admin by wysunol taka propozycje jak ty to bym z nim podpisal umowe cywilnoprawna, ...

Ale po co Admin ma wysnuwać jakies propozycje, skoro w pracy i tak wszystko co robisz należy do pracodawcy, a Admin jako pracownik opłacany po to aby wszystko dziłało po prostu doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków!!!