Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seicento problem z dmuchawą

kaltom 20 Cze 2009 15:41 3163 5
  • #1 20 Cze 2009 15:41
    kaltom
    Poziom 2  

Witam mam następujący problem.. wysiadł mi wentylator nagrzewnicy i równocześnie przestało działać gniazdo zapalniczki. Bezpieczniki nie są spalone. Wiatrak podpięty jest na krótko i działa. Czy miał już ktoś taki problem? Jak go rozwiązać?

0 5
  • #2 20 Cze 2009 19:57
    ARh-
    Poziom 11  

Sprawdź jeszcze raz bezpieczniki. Gniazdo zapalniczki- często robi zwarcie- nie wpadło ci do niego 20gr:D?

1
  • #3 20 Cze 2009 19:59
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Jak sprawdziłeś bezpieczniki? Co jeszcze sprawdziłeś.
    Do zlokalizowania tej usterki potrzebne jest tak skomplikowane narzędzie, jak żaróweczka i kawałek przewodu.

0
  • #4 20 Cze 2009 21:10
    kaltom
    Poziom 2  

Wpaść nic nie wpadło:D miałem podłączoną nawigacje i wiatrak był włączony na dwójkę aż tu nagle przestało działać jedno i drugie po przejechaniu paru kilometrów włączyło sie z powrotem gdyby nigdy nic lecz gdy dojechałem do domu to już nie działało. Więc pierwsze co to bezpieczniki wszystkie sprawdziłem. Później wziołem próbnik i sprawdziłem czy napięcie jest na tym bezpieczniku od wiatraka i sie okazało że napięcie jest. Następnie wszystko rozgrzebałem aby dostać sie do wiatraka podpiołem go na krótko i działa więc pozostało mi posprawdzać wszystkie kostki i piny czy nie zaśniedziałe i wogóle ale no wszystkie wyglądają ok. Jeszcze muszę jutro sprawdzić ten sposób z żaróweczką bo może faktycznie gdzieś masy nie być ale no i tak jak na laika to wystarczy :D Więc liczę na waszą pomoc

0
  • #5 26 Sie 2009 14:13
    pastefqa
    Poziom 10  

Witam.
    Mam identyczny problem.
    Doszedłeś do czegoś?
    Może ktoś pomóc?

pozdro

0
  • #6 26 Sie 2009 23:23
    hasiek
    Poziom 14  

Sprawdziłeś bezpiecznik 60A za akumulatorem czy tylko wewnątrz nadwozia?

4