Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak wpisać kod? pilot laudmann

18 Maj 2004 22:12 4859 8
  • Poziom 17  
    Dostałem w spadku z Renault clio odtwarzacz Philips 22 DC579/62B . Po wymianie akumulatora wyświetla się COD i nie wiem jak wpisać czterocyfrowy znany mi kod . Jakich klawiszy użyć aby go wpisać ? Pomocy !
  • Spec od car audio
    Naciśnij 1 pojawi się - na pierwszym miejscu, klawiszami < > ustaw cyfrę kodu, potem znowu 1 i kolejna cyfra. I tak dalej. Potem zrobi beep i zagra.
  • Poziom 11  
    djlj24 napisał:
    Naciśnij 1 pojawi się - na pierwszym miejscu, klawiszami < > ustaw cyfrę kodu, potem znowu 1 i kolejna cyfra. I tak dalej. Potem zrobi beep i zagra.

A przepraszam czy identycznie wprowadza sie kod (znam go jest 4 cyfrowy) do Blaupunkta Renault ?
  • Poziom 2  
    Witam mam blaupunkta MP72 i nową kartę kodową. Jak wejść w tryb wpisywania kodu ? Kod mam, ale nie wiem jak go wpisać. Pomocy
  • Poziom 43  
    Najlepiej zacząć od instrukcji obsługi na stronie producenta...

Sławek
  • Poziom 11  
    Niestety moje radio nie chce wejść w tryb wpisywania kodu. Wyświetla cały czas napis "code"
    Wcześniej radio działało bezproblemowo. Po odłączeniu akumulatora prosi o kod. Zdarzyło się na początku, że wyświatlała się cyfra na początku i pewnie dało się wpisac kod, tylko wtedy nie wiedzialem jak. Wciskalem wszystkie mzoliwe klawisze na rozne sposoby - moglo sie radio zablokowac na stałe?

Odłączenie aku na parę minut nie pomaga i nie daje się wpisać kodu :(
    Macie jakieś pomysły?

pozdr. Janusz
  • Poziom 11  
    W blaupunktach jest określona ilość możliwości( tak jak w tel kom.)
    Po każdej złej próbie trzeba odczekać określona ilość czasu przy włączonym rozruchu (zasilaniu).
    Więc bardzo niedogodna sytuacja (kto siedzi w wozie np 10 godz nie wyłączając zasilania, pod które musi byc podłączone radio?
    Na wstępie trzeba wcisnąć AS do uzyskania sygnału.
    Potem wprowadzać odpowiednio 1 cyfrę itp. klawiszami 1,2,3,4 . Każde naciśnięcie klawisza oznacza następną cyfrę. Na koniec wcisnąć AS do uzyskania sygnału i słuchamy do woli....
    A tak ku prawdzie jeśli nie jesteśmy pewni ile razy błędnie próbowaliśmy, pozostaje wizyta u "fachowca".
    Na każdej giełdzie elektronicznej można dokonać naprawy(wprowadzenia nowego kodu) jak najbardziej legalnie za 40,00-50,00 pln i to na poczekaniu.
  • Poziom 11  
    Dzisiaj sprawdzę czy tym razem się uda.

Dzięki i pozdrawiam,

Janusz
  • Poziom 11  
    U mnie zadziałało.Dzieki wielkie