Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subwoofer pasywny pod T20.

21 Cze 2009 12:40 1153 2
  • Poziom 9  
    Witam!

Posiadam głośniki Creative GigaWorks T20. Wiadomo, basu z czasem zaczyna brakować. I tutaj moje pytanie... Czy jest jakaś możliwość podłączenia do nich subwoofera? Posiadam w domu subwoofer wyciągnięty z auta (jest to subwoofer pasywny, własnej konstrukcji, z dość słabym głośnikiem bez zwrotnicy ponieważ był podłączony do wzmacniacza z filtrem więc zwrotka nie była potrzebna ;]) Suba nie mam jak podłączyć pod kartę dźwiękową ponieważ jak łatwo się domyślić z suba wychodzą tylko dwa kable +/-. T20 już nie są na gwarancji więc ingerencja we "wnętrze" wchodzi w grę ;] Proszę o jakieś porady i czy w ogóle jest takie coś możliwe. Myślałem żeby po prostu kable z suba podpiąć pod jeden z głośników średnio-niskotonowych lecz obawiam się, że wzmacniacz może nie wytrzymać... Z góry dziękuje z wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam.
  • Poziom 21  
    Chcesz sobie dymu wdomu zrobić.Wogule niema szans zeby podłączyć suba pod te głośniczki gdzie jest zaledwie kilka wat.A sub ma kilkadziesiąt.
  • Poziom 39  
    sub pasywny to totalna pomylka - jak nie zalatwisz do niego jakiegokolwiek wzmacniacza to zapomnij o podlaczaniu tego glosnika

wystarczy nawet jakis stary radmor/diora conajmniej 50W