Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Restart zestawu Parrot CK3100

21 Cze 2009 13:03 55170 15
  • Poziom 11  
    Witam
    Proszę o pomoc jak mam zrestartować zestaw Parrot CK 3100 niestety nigdzie w instrukcji nie jest to opisane.
  • Poziom 15  
    1) Podłaczasz do samochodu
    2) Trzymasz razem zieloną i czerwoną słuchawkę (na włączonym silniku)
    3) Powinnieneś usłyszeć coś w stylu "Memory Erasing" a nastęnie "Please pair device".
    4) Podajesz hasło 1234 i jazda :)

Pozdro
  • Poziom 11  
    Dziękuję za pomoc udało się nawet nowego softa wgrać.
  • Poziom 1  
    Witam,
    u mnie restart w opisany wyżej sposób nie działa.
    Generalnie mam problem taki,że za każdym razem gdy wyłączę silnik zrywa się połączenie z Parrot CK 3100 i muszę za każdym razem po uruchomieniu silnika wpisywać hasło. Kolega miał ten sam problem ale wykasował wszystkie sparowane z Parrotem telefony poprzedniego właściciela. U mnie nie można tego zrobić a mamy ten sam Parrot. I mam sparowanych 7 różnych telefonów i do tego pamięć pełna. No lipa jakaś. Kto miał podobny problem? :cry:
  • Poziom 9  
    Mam Parrot CK3100. Opisany sposób przywracania ustawień nie pomógł. Pomogło dopiero odłaczenie centralki na bardzo długi czas...
  • Poziom 2  
    Witam. Mam podobne problemy ze swoim zestawem. Hasło 1234 nie działa. Jeszcze nie udało mi się połączyć z żadnym urządzeniem. Z laptopem też się nie łączy. Może ktoś podpowie jak się uporać z tym cudem.

Wszystko już jasne. Reset robi się wciskając dwa przyciski i gałkę. Trzeba przytrzymać wciśnięte parę sekund aż do usłyszenia dźwięku i zapełnienia wyświetlacza po chwili jeszcze raz kliknąć gałkę i wszystko się zresetuje. A jeśli nie przyjmuje hasła to oznacza że pamięć jest pełna i trzeba usunąć zapamiętane urządzenia.
  • Poziom 13  
    Witam
    W zestawie parrot ck3100 zamontowanym w Passacie B6 do oryginalnego radia VW przy zgaszeniu pojazdu pojawił się napis goodbay i tak świeci cały czas . Wygląda na to że się zawiesił lub uszkodził. Czy jest na to jakaś rada?
  • Poziom 10  
    Podepnę sie pod ten temat, chodź mój problem dotyczy innego modelu CK3000 EVO.
    Jest jakaś metoda na wyczyszczenie pamięci centralki ale bez użycia pilota. Kupiłem samochód w którym ktoś urwał pilot z dwoma przyciskami oraz pokrętłem. Próbowałem odpiąć centralkę na kilka dni od wszelkiego zasilania jednak bez skutku. Dalej przy próbie parowania z SE 902 i Samsungiem Avila mam komunikat: Memory full. Doczytałem, że alternatywą byłoby wgranie nowego oprogramowania bo to powinno usunąć zapisane telefony z pamięci jednak nie posiadam kabla do połączenia. Może istnieje jakiś schemat lub ktoś z okolic podbeskidzia i śląska posiada ww pilot lub kabel do pożyczenia i zrestartowania centralki :) Może być odpłatnie.
  • Poziom 10  
    WITAM
    U mnie reset nie działa - jest co prawda sygnał dźwiekowy ( po kilku sekundach) ale wyświetlacz podświetlony i zero napisów... Jaka może być przyczyna, ktoś miał taki przypadek? Co zrobić żeby ponownie działał?
  • Poziom 2  
    Cytat:
    WITAM
    U mnie reset nie działa - jest co prawda sygnał dźwiekowy ( po kilku sekundach) ale wyświetlacz podświetlony i zero napisów... Jaka może być przyczyna, ktoś miał taki przypadek? Co zrobić żeby ponownie działał?

Podepnę się pod temat, bo mam identyczny problem. Też reset nie działa. Pojawia się sygnał i nic.
  • Poziom 10  
    No tak, ale jak, skoro nic nie widzę na wyświetlaczu?
  • Poziom 2  
    bruner napisał:
    memory full? wykasuj wcześniej sparowane telefony powinno pomóc :)

I to właśnie pomogło! Wielkie dzięki za trop.
  • Poziom 3  
    U mnie nie ma w menu opcji wykasowania telefonów. Jak to zrobić?

Dodano po 1 [minuty]:

U mnie nie ma w menu opcji usuwania telefonu. Jak to zrobić?

Dodano po 34 [minuty]:

Jeszcze jedna uwaga. Mogę sparować telefon z zestawem ale:

brak dostępu do ksiązki telefonicznej
    po rozłączeniu zapłonu muszę ponownie parować telefon i ponownie ustawić język polski
    pojawia się komunikat "pamięć pełna" ale po wejściu w ustawieniach jet dużo wolnej pamięci

Co robić?
  • Poziom 1  
    Witam,
    Również podepnę się pod temat. Po włączeniu samochodu, za każdym razem muszę ręcznie sparować telefon z zestawem. Wówczas pokazuje mi się informacja że telefon został sparowany pozytywnie, i od razu memory ful. Przez chwilę mam aktywny spis połączeń, później znika. W sparowanych telefonach nie mam nic, również nie podświetlone, a jeszcze po sparowaniu, język zmienia mi się na francuski przy włączonej opcji automatycznie.