Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy ktoś ma opis wyprowadzeń radia?

19 Maj 2004 11:29 1827 7
  • Poziom 17  
    Radio do TOYOTY - firma Delco Na przodzie oznaczenie - AD1700, a na obudowie DEPT2651, MODEL 16221029 i
    mikroprocesor: 16191398 R1A6D035FN

Jeśli ktoś wie gdzie jest co w tej kostce zasilającej to proszę o pomoc. Przeglądałem słynną "kablomanię", ale nie znalazłem tam takiej kostki. Są podobne, ale takiej nie ma.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Spec od car audio
    A nie ma w dziale radia fabryczne jako Toyota??
  • Poziom 17  
    Taki typ lącza jaki jest tam podany do Toyoty, to akurat się nie zgadza. Naszkicuję od ręki jak wygląda moje złącze i podeślę jutro lub w poniedziałek.
  • Poziom 17  
    Złączka wygląda mniej więcej tak jak w załączniku. Odwzorowałem ją dość dokładnie - górny kołek ustalający (czy jak to nazwać) nie jest na środku.
  • Spec od car audio
    Gdzieś to widziałem. Muszę przekopać teczkę z opisamy złącz (jest sporo do wrysowania), ale najwcześniej uda mi się to zrobić na poniedziałek.
  • Poziom 17  
    I co djlj24? Jest jakaś szansa? Domyślam się że jesteś zajęty, ale jak znajdziesz chwilkę to poszukaj mi opisu tego złącza.
  • Spec od car audio
    Przekopałem z grubsza i nie mam ;(. No chyba, że na schematach ale tego za dużo na raz jest.