Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG KP500- czy bateria od KU990 będzie pasowała?

22 Cze 2009 14:52 1755 4
  • Poziom 25  
    Witam!
    Niedawno kupiłem LG KP500, telefon super jednak ma małą wade- bateria! Przy standardowym używaniu (moim zdaniem) czyli kilkadziesiąt sms, praktycznie brak rozmów, i parunastu minutowym słuchaniu MP3 bateria ledwo wytrzymuje 8h, a teraz w okresie wakacyjnym będę na pewno więcej katował telefon i ten czas jest dla mnie stanowczo za krótki. Nie wiem, może poprzedni właściciel ją doprowadził do takiego stanu...

Problem jest taki że szukam oryginalnej baterii do tego telefonu, model baterii to LGIP570a w rozsądnej cenie (50-60zł). Na allegro niestety nie ma... Czy będzie pasowała bateria od KU990, model to LGIP580A? Na zdjęciach wygląda że są identyczne jednak to tylko zdjęcia... czy ktoś już to testował? Albo ma jakąkolwiek możliwość sprawdzenia? Będę wdzięczny za wszelakie informacje.

Co do samej baterii to nie mam dużych wymagań, ale 14-16h przy bardziej wyrafinowanym użytkowaniu niż opisane wyżej to minimum.
    Pozdrawiam!
  • Poziom 24  
    Od KU990 nie podejdzie. Pasuje od KC550 i KF700.
  • Poziom 25  
    gregor_009 napisał:
    Od KU990 nie podejdzie. Pasuje od KC550 i KF700.

Testowałeś?
    Bo to że od KC550 i KF700 pasuje to ja akurat wiem, ale takich oryginalnych na allegro też nie ma... A jak już pisałem, po zdjęciach stwierdzam że ta od KU990 wygląda identycznie (wcięcia w tych samych miejscach itp), ale nie wiem jak z rozmiarem i dla tego pytam się czy ktoś testował lub ma możliwość sprawdzenia...

ps.: informacje z aukcji o liście telefonów kompatybilnych często nie są do końca prawdziwe... parę razy spotkałem się z sytuacja że bateria X wg producenta pasuje do modeli U,Y,Z, a poza tym do modeli A,B,C...
  • Poziom 24  
    Na pewno od KU990 nie pasuje do KF700, więc do KP500 też nie przypasuje. Wymiary są minimalnie inne.
  • Poziom 25  
    I właśnie o taką odpowiedź mi chodziło...
    Dzięki!