Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

K510i zawiesza się i traci zasięg, dziwny przypadek..

bombel20 23 Jun 2009 15:54 1248 3
    bombel20
    Level 17  
    Witam!! Otrzymałem do naprawy jakiegoś niefartownego SE K510i. Przyszedł do mnie na brak zasięgu-przeczyściłem styki anteny itp, zasięg się pojawił, zawieszał się więc wgrałem mu nowego softa fulla. Ponosiłem parę godzin było ok oddałem klientowi, w miedzyczasie wymieniłem głośnik bo charczał. Na drugi dzień reklamacja, że nie ma zasięgu, wkładam karte zasięg jest, na wszelki wypadek poprawiłem kontakt z anteną, poużywałem 4h było ok więc oddałem. Dziś klient ponownie u mnie, z tym samym ;/ najgorsze że klientem jest sasiadka-fryzjerka i katuje niemiłosiernie... Dziś jeszcze raz wgrałem fulla jakiś inny soft, wkładam swoja karte i jest ok.. po sześciu godzinach zasięg zginał, i raz mi sie zwiesił tel po rozmowie.. Jak myślicie-gdzie szukac przyczyny? czy opłaca sie dalej to robić, czy poprostu oddać tel i te 50zł i dac sobie spokój. Nie wiem czy warto bawić się z PA itp.. Pomóżcie
    Adrian4477
    Level 31  
    Myślę, że szkoda nerwów dla telefonu za 40zł...
    Chris_W

Level 38  
    Jak sprawa prestiżowa (a za taką uważałbym sąsiadkę fryzjerkę - wiadomo że ludzie lubią gadać u fryzjera).
    Wygrzej radiówkę i vincenne - jak nie pomoże to weź jej wymień płyte - można tanio kupić.
    bombel20
    Level 17  
    Tak też właśnie zrobie, zamiast oddawać te 50zł i mieć zszarganą opinię przez rozgadaną fryzjerkę, kupie płyte za max 30zł, podmienie i będe miał spokój :)