Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
CControls
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone OS 3.0 złamany, 3GS rozbrojony

23 Cze 2009 17:10 3323 7
  • CControls
  • #2 23 Cze 2009 19:40
    skaktus
    Poziom 37  

Ten iP to takie rozczarowanie...technologicznie rewelacji nie ma, odświeżono to co było, niestety tylko w niewielkim stopniu.

• CControls
  • #4 23 Cze 2009 22:19
    reaven22
    Poziom 27  

skaktus napisał:
    Ten iP to takie rozczarowanie...technologicznie rewelacji nie ma, odświeżono to co było, niestety tylko w niewielkim stopniu.

Przeciwników zawsze znajdzie się tylu ilu zwolenników. Ja należę do tej drugiej grupy bo przeglądając masę telefonów nie znalazłem równie dobrego ekranu dotykowego w żadnym innym telefonie. A cenię sobie wygodę i nie lubię gmerać rysikiem po ekranie jak i celować w imitacje pełnych klawiatur wielkości paczki zapałek..

• #5 23 Cze 2009 22:59
    kriss68
    Poziom 20  

:arrow: reaven22 a telefony od HTC takie jak G1 czy Magic? Oba są na androidzie i wg mnie są dużo lepsze choć nic mi nie zastąpi poczciwego WM w moim fonie.

• #6 24 Cze 2009 08:33
    reaven22
    Poziom 27  

HTC nie miałem okazji, natomiast bardzo niemiło wspominam X1. Dostałem zaraz po premierze i tydzień później już się go pozbyłem wracając do ipka :). Jeżeli będzie możliwość zmiany to raczej bez eksperymentów wymienię na 3gs.

• #7 24 Cze 2009 08:33
    sokoleokoo2
    Poziom 22  

Następna odświeżana wersja - nic nowego, dla tych którym nie znudził się wygląd.

• #8 24 Cze 2009 11:31
    skaktus
    Poziom 37  

reaven22 napisał:
    HTC nie miałem okazji, natomiast bardzo niemiło wspominam X1. Dostałem zaraz po premierze i tydzień później już się go pozbyłem wracając do ipka :). Jeżeli będzie możliwość zmiany to raczej bez eksperymentów wymienię na 3gs.

Więc dostałeś wersję z Windowsem który miał masę bugów. Wystarczyło odświerzyć windowsa + zainstalować darmową nakładkę i jazda.

Dla mnie iP jest obojętny - ma dobrą obsługę, brak mms, nie kręci filmów, więc trzeba się z tym bawić i omijać blokady. Aparat ma mizernej jakości, niewymienialna bateria...

Zaletami na pewno jest jakość muzyki, wspomniana obsługa i ekran, ale nic poza tym.

Miałem nadzieję że GS rozwiąże wiele problemów, ale tak naprawdę lekko zmieniono wnętrze, trochę zmian w sofcie i to wszystko.